Рекомендуємо прочитати

Тетяна


Як і багато інших, це ім'я прийшло до нас з давньої Греції. Воно перекладається як «засновниця». Зазвичай, Тетяни прекрасні організатори, вони розумні і надзвичайно старанні. Тетяна впорається однаково добре як з святом для дітей, так і з організацією світського рауту. Тетяни дуже комунікабельні дівчата, вміють розташувати людей до себе. За життя Тетяна завжди може знайти вихід з найскладніших і, здавалося б, безвихідних ситуацій. Вибити Тетяну із сідла практично неможливо. Тетяну відрізняє рідкісне нині вміння мислити тверезо. Якщо необхідно зробити вибір, то вона буде слухати свій розум, не керуватися емоціями. Тетяна схильна вести задушевні розмови. Вона щиро буде співчувати Вам у важкій життєвій ситуації. Але якщо Ви плануєте отримати від неї більш істотну і важливу допомогу, то не потрібно тиснути на емоції, апелюйте до здорового розрахунком. Повірте, заради чужої для себе людини Тетяна ніколи не поступиться власними інтересами. При цьому, повчати і допомагати людям, в тому випадку якщо за це заплатять гроші, Тетяна завжди готова. Тому їй краще вибрати професію педагога або ж лікаря. Вона цілком може реалізувати себе і в ролі духовного лідера.

Основним недоліком Тетяни є її прагнення постійно відстоювати свою думку. Це заважає їй не тільки на роботі, але і вдома. Тетяна може підвищити голос на членів своєї сім'ї, намагається керувати чоловіком, при цьому бажаючи, щоб він залишався мужнім і сильним. Діти бояться Тетяну: вона запальна і строга. Вона може покарати дитину просто тому, що у неї поганий настрій. Дуже рідко Тетяна виходить заміж раз і на все життя. Небагато чоловіків терплять поруч із собою таку жінку.

Тетяна відрізняється міцним здоров'ям. Але через необережність у неї часто бувають переломи. Вразливі місця - нирки і жовчний міхур. Рись є покровителем Тетяни. Фігурка цієї тварини приверне удачу в Тетянин будинок. А тигрове око є каменем-оберегом. Він відведе біду, захистивши Тетяну від травм.
Число імені: 3; Планети-заступники: Сонце, Місяць, Марс; Щасливі дні: понеділок, вівторок, неділя; Іменини: 25 cічня, 23 лютого, 14 березня, 3 квітня, 17 травня, 23 червня, 21 липня, 18 серпня, 3 вересня
Сумісність імені: Тетяні краще віддати перевагу Марку, Олегу, Івану, Анатолію, Валерію чи Сергію.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top