Рекомендуємо прочитати

Юлія


З латині ім'я перекладається як «пухнаста або кучерява». Але «біленької і пухнастою» вона може здатися оточуючим лише на перший погляд. На жаль, насправді Юлія абсолютно не схожа на милу нешкідливу кудряву. Зубки у неї ох які гострі, та й апетит неабиякий, під стать хорошому крупному хижакові. Юлія з тих, кому палець категорично не рекомендується класти в рот. Надзвичайна амбіційність і постійна незадоволеність Юлії змушують її прагнути весь час бути в самому центрі загальної уваги. Заради цього вона всіма доступними їй способами (за допомогою нарядів, інтелекту, манер або навіть скандалів) готова справляти на людей вигідне для себе враження. Блищати, виділятися - потреба, яка займає в її житті найважливіше місце. У молодості неприкритий прямолінійний егоцентризм, що межує з нахабством, нерідко дратує оточуючих, викликаючи неприязнь. З часом здобувається необхідні блиск, спритність і хитрість, що дозволяють Юлії претендувати на роль істинної левиці вищого світу. Взагалі, вік їй йде на користь. Юлія чудово усвідомлює, що її краса, як дорогоцінний камінь, потребує огранку і поліруванню. Взагалі, Юлія прекрасно вміє користуватися всіма своїми сильними сторонами, що дозволяє їй домагатися реалізації честолюбних планів.

В особистому житті Юлія готова задовольнитися тільки союзом з дуже забезпеченим чоловіком, іншим не варто і намагатися добитися її прихильності. Але їй не вистачає розуміння того, що голий розрахунок у відносинах рідко призводить до щасливого шлюбу. Звідси - метання, невлаштованість і незадоволеність. Нерідко Юлії доводиться пройти через низку невдалих шлюбів. Але ідеал все ж таки знаходиться.

Надлишок енергії і пристрасність у всіх починаннях можуть загрожувати здоров'ю Юлії. Необхідно навчитися давати їм вихід в роботі або хобі. Це допоможе уникнути мігреней, гіпертонічного кризу або навіть інсульту. У тваринному світі їй найближче собака, варто завести собі кудлатого друга, спілкування з яким буде дуже благотворним. Захистить Юлію талісман, яким є гранат у срібній оправі.
Число імені: 7; Планети-заступники: Сонце, Венера, Сатурн; Щасливі дні: п'ятниця, субота, неділя; Іменини: 31 травня, 29 липня;
Сумісність імені: Надійним виявляється союз з Василем, Едуардом, Євгеном, Богданом, Марком, Владиславом. Сімейне життя з Тарасом, Анатолієм, Миколою або Андрієм частіше не складається.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top