Рекомендуємо прочитати

Дозвiлля i хобi

Навчання стрип денс

Навчання стрип денс
Стрип-пластика, або стрип-денс, є одним з найбільш модних напрямів в танцювальному напрямку для жінок. Більшість людей упевнено, що це не більше ніж просто роздягання під музику, проте це насправді не так, оскільки оголення тіла зовсім не обов'язково в цьому виді танців. Перш за все, в стрип-данс необхідно показувати почуття. Стрип-пластика являє собою мистецтво управління власним тілом, а також увагою глядача, що ріднить її з акторською майстерністю. Це пластику і витонченість рухів тіла. Прочитати »

Як цікаво провести дозвілля в погану погоду?

Як цікаво провести дозвілля в погану погоду?
Якщо на вулиці йде дощ, у вас з дитиною все одно має бути гарний настрій. Коли погана погода руйнує плани на вихідні, треба придумати собі заняття, щоб час пройшов цікаво. У цій статті даються поради, чим можна зайнятися в погану погоду. Прочитати »

Просто хобі: геокешинг - за скарбами з GPS

Просто хобі: геокешинг - за скарбами з GPS
Пошук скарбів завжди заворожував людей, схильних до авантюр. Зазвичай все впирається у відсутність карти, на якій показано місцезнаходження скарбу. Часи "Острова скарбів" давно канули в Лету, та й географічне розташування у нас, м'яко кажучи, не то. Є, звичайно, у нас і свої, національні, легенди про скарби. Замків, монастирів і садиб, де хтось, щось і колись закопав, в Україні вистачає, але з картами таки біда. Прочитати »

Танець живота для початківців

Танець живота для початківців
Танець живота - це дуже красива, еротична постановка, яка ніколи не залишить байдужим жодного чоловіка в цьому світі. Саме тому багато жінок хочуть навчитися танцю живота для початківців, щоб освоїти хоча б основні рухи і навчитися збуджувати свого чоловіка цим способом. До речі, деякі навчаються танцю живота для початківців просто тому що бажають красиво і пластично рухатися. Прочитати »

Хобі людини та її характер

Хобі людини та її характер
Захоплення і хобі є дуже важливою частиною життя будь-якої людини. Не дарма ж одне з питань, яке задають, коли хочуть трохи краще дізнатися людини, це: "Чим ви захоплюєтеся?" Це все нескладно: місце роботи людина вибирає, керуючись меркантильними міркуваннями, а от хобі, найчастіше, є відображенням його внутрішнього світу, саме тому людина може віддавати даного заняття дуже багато часу і сил. Таким чином, можна здогадатися, що про людину можна чимало дізнатися з того, чим же він захоплюється у вільний час. Прочитати »

Танець живота - здоров'я та задоволення

Танець живота - здоров'я та задоволення
Танець живота - став популярним і ультрамодним останнім часом - не тільки цікаве, але і корисне заняття. Помічено, що жінки, які займаються подібного роду танцями, буквально змінюються як зовні, так і внутрішньо. Жінка стає більш розкутою, більш впевненою в собі і як результат - більш привабливою для оточуючих. Прочитати »

7 ідей для новорічної вечірки

7 ідей для новорічної вечірки
Зовсім скоро в наших будинках запахне ялинової хвоєю, зелена красуня з'явиться у центрі кімнати, і ми впадемо в дитинство, на кілька днів подамося в ті часи, коли прихід Діда Мороза обіцяв радість і святкову атмосферу. Скоро новий рік! Згадайте про це і постарайтеся здивувати ваших гостей тими сюрпризами, які ми вам пропонуємо. Прочитати »

Чим зайнятися мамі в декретній відпустці

Чим зайнятися мамі в декретній відпустці
Декретна відпустка - емоційно важкий період для жінки. Тому мами прагнуть знайти для себе заняття, що допомагає зняти стрес і "перевести дух". Ця стаття підкаже декілька варіантів "дозвілля". Прочитати »

Стрип-пластика: користь, стрип-пластика і схуднення

Стрип-пластика: користь, стрип-пластика і схуднення
Стрип-пластика за останні роки міцно увійшла в розклад усіх танцювальних клубів, які пропонують свої послуги жінкам. У її назві відразу ж вгадуються елементи відвертого інтимного танцю стриптизу. Багато жінок не зважуються записатися на заняття, що мають відношення до такого відвертого сексуального танцю. Але все-таки від стриптизу стрип-пластика взяла тільки деякі основи, більше маючи відношення до роботи з жіночою психологією: розвитку любові до свого тіла і вмінню відчувати себе справжньою жінкою. Стрип-пластика від занадто відвертого сексуального танцю стриптизу відрізняє елегантність... Прочитати »

Як організувати дівич-вечір: кілька порад

Як організувати дівич-вечір: кілька порад
Сучасне і повсякденне життя у жінки наповнене переживаннями і радощами, і дуже часто вона не може стримати бурю своїх емоцій. З ким вона може попліткувати, обговорити свої проблеми, як не зі своїми кращими подругами. Іноді телефонних розмов буває недостатньо, охота спокійно поспілкуватися з однодумницями в тісному колі за чашкою чаю або кави. У цьому випадку вони зустрічаються на дівич-вечорі. Цей захід, на якому збираються тільки жінки. Прочитати »

Популярне у розділі

Scroll To Top