Рекомендуємо прочитати

Іван


У перекладі з староєврейського означає «дар Бога». Недарма раніше ім'я Іван було загальноприйнятим у всій Русі: народ, який вважав себе обдарованим богами, на рівні підсвідомості зупиняли свій вибір на цьому імені, адже в ньому приховано благословення самих богів. З ранніх років Іван відчуває значущість своєї долі, сила його розуму велика, це робить їх часто дуже успішними і відомими людьми. Але навіть настільки блискучий інтелект не може утримати Івана від його непередбачуваності - у розпалі всіх подій, на середині свого життя, він може кинути все, змінити роботу і почати займатися тим, що раніше навіть не могло прийти йому в голову. Саме в зв'язку з цим Івана багато хто вважає двоїстим і непередбачуваним.

У спілкуванні з Іваном краще бути стриманим і не жартувати в його бік - щонайменше, ви ризикуєте почути у відповідь теж саме, а в гіршому випадку наживете собі ворога. І ні в якому разі не жартуєте над ним, якщо ви його цінуєте, інакше він може сильно образитися. В особистих стосунках Іван неоднозначний: рік за роком він може мріяти про прекрасних дамочок, і, навпаки, по вуха закохатися в якусь дурненька, помітивши в ній Попелюшку, і стане перевтілювати її в дівчину своєї мрії. Характерною рисою Івана є почуття вірності, він не потерпить зради і сам ніколи не зрадить. Але, на жаль, зрада в житті Івана часте явище, багато разів інтуїція підводить його, і він вибирає не тих людей.

Загалом, Іван рідко скаржиться на своє здоров'я, хіба що болючим місцем можна назвати тільки його хребет. З казок відомо, що Івана називають «сином кішки», а також прийнято думати, що кішка це символ удачі та успіху для Івана. Якщо у Івана немає алергічної реакції на цих тварин - кошеня білого кольору в будинку послужить захисником і живим оберегом. Амулет у вигляді сніжинки принесе душевну злагоду для Івана. Зробите його своїми руками і покладіть в кишеню або повісьте в автомобілі, це зробить вас сильніше, а життя стійкіше. Аметист фіолетово-рожевого кольору вбереже Івана від бідності. Найкращий час для проведення радикальних змін у своєму житті з найменшими витратами сил - Новий рік. Відповідним часом, для будь яких починів служить обідня пора. Якщо хочете призначити зустріч (романтичну або ділову) не забувайте про це.
Число імені: 2; Планети-заступники: Місяць, Прозерпіна; Щасливий день: понеділок; Іменини: 2 січня, 5 січня, 11 січня, 14 січня, 20 січня, 27 січня, 28 січня, 30 січня, 3 лютого, 4 лютого, 8 лютого, 9 лютого ...
Сумісність імені: Щасливий шлюб чекає його з жінкою, чиє ім'я Алевтина, Алла, Валентина, Гелла, Глафіра, Дарья, Євдокія, Катерина, Єлизавета, Зоя, Ірина, Клавдія, Любов, Марія. Багато інші, такі як Антоніна, Варвара, Олена, Зінаїда, Лариса, Лідія, Майя, Надія, Римма, Емма йому мало підходять.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top