Рекомендуємо прочитати

Олександр


З давньогрецького, ім'я Олександр перекладається як «захисник людей». Даний захист дійсно був б сильним, якби це ім'я не було настільки популярним. Саме воно дає чоловікові силу духу, наполегливість у подоланні перешкод, впевненість в собі. Зазвичай, Олександри, поблажливі й шляхетні, вони ні на хвилину не сумніваються у своїх силах, адже самі Небеса їм допомагають. На жаль, але іноді дане відчуття народжує в Олександрів зайву самовпевненість і гордість.

Олександри мають вразливе місце - коли вони п'яні, вони легко втрачають самоконтроль і перетворюються на фамільярних і хвалькуватих особистостей. Здоров'я Олександра часто підводить: вони дуже швидко втомлюються і легко хворіють. Їм необхідно стежити за станом шлунково-кишкового тракту. Якщо мова йде про жінок, то Олександр - це сама ввічливість - він і пальто допоможе одягнути, і квіти подарує, перед побаченням обов'язково гладко поголиться, буде говорити купу компліментів - це в нього просто в крові. Але не варто собі лестити - точно також він надходить і у відношенні з іншими жінками. У своєму спілкуванні з Олександром, пам'ятайте, що за природою - він володіє неперевершеними якостями лідера, так що якщо ви хочете привернути його до себе, обов'язково згадуйте в бесіді ті факти з його життя, в яких він досяг найбільших висот. Якщо ж ваш приятель Олександр скутий і виглядає слабким, покажіть йому, що для Вас важлива його думку, доведіть йому, що ви вірите в його сили - і він розквітне у вас на очах! Але не забувайте: Олександри дуже не люблять коли їм лестять відкритим текстом.

Люди, які носять ім'я Олександр - справжні Казанови, але в той же час, вони вірні чоловіки своїм дружинам, і дуже люблять своїх дітей. Для тих Олександрів, які нещасні в любовних справах, можна порекомендувати носити постійно з собою талісман: карту дев'ять черва. Носіть в сумці, гаманці або кишені. А якщо він хоче побудувати кар'єру то слід взяти двійку треф (важливо: носите в папці для паперів, або в портмоне!). Відмінними талісманами для Олександра також будуть вироби з александріта або бірюзи - кільце, чіткі або звичайний камінчик. Вони будуть притягувати удачу і вбережуть від бід. Серед рослин для Олександра також знайдуться талісмани: очерет і бамбук. Тотемом для Олександра є кіт. Олександри, навіть якщо у вас в квартирі немає кішки, обов'язково повісьте плакат на стіну із зображенням трьох колірного кота, або ж купіть статуетку або брелок із зображенням кота.
Число імені: 9; Планети-заступники: Марс, Венера, Нептун; Щасливі дні: вівторок, п'ятниця; Іменини: 7 лютого, 8 березня, 22 березня, 26 березня, 28 березня, 29 березня, 9 квітня, 23 квітня, 30 квітня, 3 травня, 26 травня, 2 червня, 5 червня, 22 червня, 23 червня, 16 липня, 22 липня, 23 липня, 14 серпня, 24 серпня, 25 серпня, 12 вересня, 11 жовтня, 4 листопада, 22 листопада, 6 грудня, 25 грудня.
Сумісність імені: Найбільш вдалі шлюби з Агнесою, Аліною, Анною, Бертою, Богданою, Валентиною, Вандою, Венерою, Вірою, Веронікою, Бетою, Геленою, Дариною, Джульєттою, Єлизаветою, Зоєю, Інною, Іриною, Любов'ю, Людмилою, Марією, Надією , Наталією, Неллі, Оксаною, Поліною, Роксаною, Тамарою. Невдалий шлюбу високий з Алевтиною, Владленою, Данутою, Катериною, Оленою, Зінаїдою, Лідією, Світланою.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top