Рекомендуємо прочитати

Наталія


Перекладається це ім'я з латини як «рідна». Найчастіше це ім'я змушує дівчину бути активною в громадській роботі. Вона хоче допомогти абсолютно всім людям. Наталія спритна і швидка, робота в її руках так і горить. При цьому будь-яку роботу вона робить дуже якісно. Дівчина з таким ім'ям знає собі ціну. Похвали здатні підтримати її і надати нові сили. А ось зауваження Наталя не забуває. Воно здатне вибити дівчину з колії, позбавивши її бажання досягати всього. Наталія іноді буває злопам'ятною і ніколи не забуває образи. Доля Наталії - точні та природничі науки, живопис, медицина і музика. Тверду волю, аналітичний склад розуму і прагматизм приховує маска зовнішньої легковажності.

Наталія має тільки лише три недоліки: запальність, непереносимість критики на свою адресу і прямолінійність. Але гідності дівчини з цим ім'ям цілком компенсують всі її недоліки: Наталії дуже гостинні, привітні, господарські й економічні, вона ніколи не забуває про близьких людей, піклуючись про них. Наталія завжди на виду, вона не може жити без лестощів і уваги чоловіків. Заміж, як правило, вона виходить рано. Вибір чоловіка для неї не становить великої проблеми. Всю родину Наталія зігріває своєю любов'ю і турботою. Якщо Ви хочете прожити з Наталією все життя, то повинні вміти хвалити її, навіть якщо для цього і немає приводу. А також забути про зауваження і дрібні причіпки, які вона просто не переносить. Наталія обожнює подорожувати, співати під гітару біля вогнища, фотографувати і малювати. Найкращий відпочинок для Наталі - це туристичний похід. Відпочинок в санаторії або на дачі більше її втомить, ніж допоможе відпочити.

У Наталі непогане здоров'я. Їй не можна починати курити. Інакше постраждають найбільш слабкі органи її організму - легені і бронхи. Талісман жінки з таким ім'ям - це прикраси з бірюзи, а також перстень, інкрустований сапфіром. А ось покровителем у тваринному світі для неї є їжачок. Тому варто прикрасити стіл Наталії фотографією цього звірка з яблучками або грибочками на голках, або ж фігуркою їжака.
Число імені: 5; Планети-заступники: Місяць, Марс, Юпітер; Щасливі дні: понеділок, вівторок, четвер; Іменини: 11 cічня, 22 березня, 31 березня, 8 вересня, 14 вересня;
Сумісність імені: Вдалий шлюб з Володимиром, Борисом, Олександром, Андрієм, Олегом, Юрієм. Невдалий - зі Степаном, Григорієм, Владиславом.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top