Рекомендуємо прочитати

Весiлля

Як підготувати своє весілля. Всі кроки від "А" до "Я"

Як підготувати своє весілля. Всі кроки від "А" до "Я"
Як всім відомо, організація весілля – справа непроста, потребує багато зусиль та ресурсів. Якщо хлопець дівчині зробив освідчення і вона прийняла його пропозицію – настав час зайнятись організацією свого весілля. Щоб уникнути неприємних моментів під час весілля, щоб не було негативних відчуттів, емоцій, смутку в очах, – рекомендую дотриматись моїх порад за такими кроками. Прочитати »

Правила створення весільного букета

Правила створення весільного букета
Весільний букет є невід’ємним елементом образу нареченої, тому його створенню варто приділити особливу увагу. До того ж, окрім виконання естетичної функції він має ще й глибоке символічне значення та слугує оберегом. Ще в часи Стародавнього Риму наречені тримали в руках весільні букети, що складались із розмарину і часнику. Вважалось, що вони відлякуватимуть злих духів та принесуть багатство в сім’ю. Прочитати »

Весільні прикмети для нареченої

Весільні прикмети для нареченої
Весілля - це самий важливий і відповідальний день в житті всіх закоханих. Саме тому настільки хвилююча подія постійно була оточене забобонами. Більшість з них стосувалися нареченої. Якщо вірити всіма прикметам, сімейне щастя повністю залежало від кольору обраного нею наряду і числа прикрас на ній. Прочитати »

Що не робити, щоб вийти заміж

Що не робити, щоб вийти заміж
Багато жінок вважають, що всі чоловіки бабії і вічні холостяки, небажаючі сковувати себе узами шлюбу. Але так може здатися тільки на перший погляд. Справа в тому, що у жінок і чоловіків різні погляди на відносини в цілому і шлюб зокрема. Прочитати »

Життя після весілля. Поради молодятам

Життя після весілля. Поради молодятам
Найчастіше весілля сприймається логічним фіналом роману двох закоханих сердець. Ще недавно ви відвідали весільний салон, вибрали модну весільну сукню, знайшли професійного тамаду і оформили замовлення на виїзну церемонію. І тепер весільна сукня нареченої висить у шафі, тамада не забутий і час від часу запрошується в якості ведучого на вечірки та ювілеї. Прочитати »

Як провести весілля недорого

Як провести весілля недорого
Якщо підійти з розумом до організації весілля, то це красиве торжество стане не дуже обтяжливим для вашого гаманця. Завжди можна зробити стильне, недороге і незабутнє свято. Не варто турбуватися і чекати кращих часів. Можна провести веселе весілля, вклавшись в рамки досить скромного бюджету. Прочитати »

Позбавляємося від післявесільної депресії

Позбавляємося від післявесільної депресії
Отже, ти нарешті зустріла кохання всього життя, у вас була запаморочлива лав-сторі, він зробив тобі пропозицію самим романтичним образом і ви одружилися, і все це було схоже на казку... А що ж далі? Прочитати »

Що таке бутоньєрка?

Що таке бутоньєрка?
Весільний букет для нареченої завжди стильний і красивий, він викликає зворушливі емоції. А для прикраси костюма нареченого вибирається бутоньєрка - невеликий букетик, який кріпиться на лацкан піджака. Саме слово «бутоньєрка» похідне від франц. boutonniere, означає «квітка в петлиці». Найчастіше вона робиться з живої квітки. Прочитати »

Підготовка до весілля. Перший танець

Підготовка до весілля. Перший танець
Перший танець молодят буде одним з ключових моментів на вашому весіллі. Це дуже хвилюючий і зворушливий момент незалежно від стилю. При підготовці до першого весільного танцю необхідно в першу чергу визначитися з музикою в залежності від своїх уподобань і своїх танцювальних навичок. При цьому вона повинна відповідати святковому настрою і розповідати про чисту і красиву любов. Звичайно вирішувати тільки вам, яким бути вашому першому танцю. Прочитати »

Весілля в цікавому положенні

Весілля в цікавому положенні
Ви нещодавно дізналися про те, що скоро у вас на світ з'явиться малюк і коханий зробив вам пропозицію руки і серця? Настав саме час вирішити: влаштувати скромне одруження або ж відгуляти пишне весілля з усіма належними атрибутами Прочитати »

Популярне у розділі

Scroll To Top