Рекомендуємо прочитати

Зрада

Як помститися коханці чоловіка

Як помститися коханці чоловіка
Перші ідеї найчастіше гнівні, викликані образою, болем від зради. Вони жорстокі, іноді - безглузді. Наприклад, облити кислотою, зеленкою, висловити все, дивлячись парочці в очі, подряпати обличчя, вирвати волосся. Але помстившись таким способом, ти не відчуєш полегшення, в кращому випадку це виставить тебе на посміховисько, в гіршому - закінчиться закладом кримінальної справи. Прочитати »

Навіщо чоловікові потрібна коханка?

Навіщо чоловікові потрібна коханка?
Навіщо чоловікові потрібна коханка, якщо у нього є дружина, яку він любить, з якою не збирається розлучатися? Причин для пошуку коханки може бути достатньо. Нерідко чоловіки одружуються не тому, що вони цього хочуть, а тому, що одружуватися пора. Прочитати »

Як повернути чоловіка від коханки

Як повернути чоловіка від коханки
Для початку перестань копатися в собі і шукати причини «Чому? Чим я гірша за неї? Що я робила не так?». Прийми той факт, що чоловіки - істоти непостійні, йдуть навіть від Міс Світу чи найкращою домогосподаркою. А скільки розставань серед акторів? Прочитати »

Чоловік зрадив. Як бути?

Чоловік зрадив. Як бути?
Якщо чоловік 4 рази сходить наліво, він обов'язково повернеться до дружини. Багато здогадуються, про те, що чоловік зрадив, але мовчать. А багато хто і не здогадуються і тому мовчать. Але трапляється і грім серед чистого неба, коли звучить раптом: «Я йду» Прочитати »

Зрада: чи варто признаватися?

Зрада: чи варто признаватися?
Сталося так, що ви зрадили своєму коханому або дружину. Може , для когось це нормально, але для деяких - жахлива подія, що викликає жорстоку душевну кризу і стрес. Які причини призвели до зради? Прочитати »

Жіноча невірність у всій красі

Жіноча невірність у всій красі
Чому зраджує жінка? Причин тому безліч і я міг би зрозуміти і, можливо, навіть пробачити більшу частину з них, коли спільний союз розміняв як мінімум десяток років життя пліч і бік і в такий час починається всяке різне мракобісся в голові. Щось на зразок сумнівів у вірності вибору, в метаннях про минулу молодості і т.д. Але як пояснюється зрада жінок, що ледь прожили кілька років зі своїм чоловіком? Прочитати »

Як зрозуміти, що він вам зраджує?

Як зрозуміти, що він вам зраджує?
 Зрада - потужне випробування для будь-яких відносин. Саме невірності коханого, за статистикою, жінки бояться найбільше: зрада здатна якщо не зруйнувати любов, то вже точно забезпечити відносинам серйозну тріщину і надовго позбавити здатності довіряти близькій людині. Перераховані ознаки ні в якому разі не є однозначними сигналами про зраду - багато що залежить від темпераменту чоловіка, його способу життя, змін у кар'єрі і особливостей відносин в кожній парі. Тим не менше, якщо ви виявляєте в поведінці коханого відразу декілька з цих ознак, варто прислухатися до своєї інтуїції: не... Прочитати »

Чому чоловіки зраджують?

Чому чоловіки зраджують?
Що змушує чоловіків, у яких «є все», ризикувати шлюбом, становищем у суспільстві і кар'єрою заради інтрижки? Чому він вибирає лінію поведінки, наслідки якої можуть послужити причиною публічного приниження і поставити під загрозу сімейне життя? Прочитати »

Популярне у розділі

Scroll To Top