Рекомендуємо прочитати

Петро


У стародавніх греків це ім'я асоціювалося зі скелею. Петро так само надійний і серйозний, як кам'яна скеля, але не похмурий. Навпаки, він володіє сонячним світлим характером. До речі, і займатися Петру найкраще будь-якою справою, пов'язаним саме зі світлом. Він може присвятити себе просвітництву або просто стати електриком. Неквапливий і вдумливий Петро любить поміркувати. Він здатний багато часу приділяти вирішенню будь-якої задачі, пошуку правильного рішення або шляху. Таку ж виваженість і серйозність проявляє Петро і при виборі супутниці життя. Але для нього це часом буває нелегко. Адже товариськість Петра привертає до нього людей, в тому числі і жінок. Але після прийняття рішення він буває вже непохитний. Вірний і надійний Петро у всьому довіряє і дружині. Ревнощі для нього немислиме. Ще однією характерною рисою Петра є прихильність до дітей. Причому, бажано, щоб дітей було побільше. Єдина дитина може вирости зіпсованою батьківською любов'ю і непомірним обожнюваним егоїстом.

У сімейних і романтичних відносинах покладатися на інтуїцію Петру не варто. Та він і сам побоюється робити це. Хоча, в будь-яких інших питаннях інтуїція часто виручає Петра. Дійсно, у багатьох випадках власники даного імені виявляються майже прозорливці. Здоров'я у Петра зазвичай хороше. Можливі лише проблеми із зором. Крім того, турботи вимагає і опорно-руховий апарат, особливо з роками.

Як правило, кар'єра Петра складається досить успішно. Він легко і впевнено піднімається по східцях службової драбини. Хоча, нерідко має зарплату набагато нижче, ніж реально заслуговує. Підкупити Петра і домогтися його розташування нескладно, досить продемонструвати повагу до нього, як до істинного чоловіка, успішного і надійного. Чинити тиск на Петра немає сенсу. Це викличе лише обурення і бажання вступати наперекір. Причому, призведе до розриву відносин. Але Петро здатний прислухатися до доводів розуму. Незахищеність, слабкість і вразливість жінок є для них додатковою можливістю впливу на Петра. Рослина, здатне поділитися енергією з Петром - береза. З каменів сприяють йому сердолік і смарагд. Тварина, що є його тотемом - ведмідь. Фігурка клишоногого на тумбочці або брелоку, як і ведмежа шкура, незмінно приносять удачу.
Число імені: 7; Планети-заступники: Місяць, Юпітер, Сатурн; Щасливі дні: понеділок, четвер, суботу; Іменини: 3 cічня, 10 січня, 13 січня, 14 січня, 15 січня, 22 січня, 25 січня, 26 січня, 29 січня, 1 лютого, 4 лютого, 8 лютого, 14 лютого, 6 квітня, 16 травня, 31 травня, 5 червня, 25 червня, 8 липня, 12 липня, 13 липня, 14 липня, 22 серпня, 6 вересня, 16 вересня, 23 вересня, 26 вересня, 5 жовтня, 6 жовтня, 22 жовтня, 8 грудня,
Сумісність імені: Кращою дружиною для Петра буде Ангеліна, Алевтина, Аліна, Варвара, Віра, Вероніка, Веста, Гелла, Глафіра, Данута, Діана, Євгена, Катерина, Лариса, Людмила, Марта, Наталія, Роксана, Світлана, Христина, Елла, Ядвіга. Невдало може скластися життя з Бориславою, Валерією, Діною, Оленою, Зінаїдою, Інгою, Іриною, Мариною, Неллі, Оксаною і Тетяною.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top