Рекомендуємо прочитати

Віра


Це слов'янське ім'я і позначає «віру». Дивно, але у Віри розсудливість взагалі відсутня, з малих років дівчинки з цим ім'ям виділяються корисливістю і розсудливістю. Вони відрізняються спокійним характером, добре займаються, слухняні, у них постійно є скарбнички і шкатулки в які вони збирають всякі дрібниці. Віра дуже кмітлива, в несподіваній обстановці вона готова оцінити і прийняти правильне рішення. Вона також схильна до мистецтва, найбільше до музики. Але обережні погляди на життя стають для неї пріоритетом: Віра чітко знає, чого вона хоче добитися і впевнено йде до цієї мети. Друзів серед жінок у неї немає, але вона чудово ладнає з протилежною статтю, чоловіка вона підбирає педантично, обдумуючи всі плюси і мінуси, і часто чоловік старший за неї. «З милим і в курені рай» - цей вислів не про Віру, її обранець повинен бути заможним, шанованою людиною, житло має бути облаштовано, а робота - високооплачувана. З дітьми поводиться строго, і зі свекрухою підтримує хороші стосунки, тому, що так прийнято. У будинку вона акуратна і славна господиня. Найголовніше і характерне для Віри - це чесність.

Оточуючим, які звикли до ощадливості Віри, деякі її дії здаються раптовими. У якийсь момент вона може зруйнувати всі свої стереотипи, і з нез'ясовним завзятістю йде до нової обраної мети, вона не йде назад до місця розлому, а обдумано і поетапно йде до виконання знову поставленої задачі. При цьому мотиви її дій часто не розуміють оточуючі. І якщо, розглядати окремо взятий її вчинок, і він виявиться правильним то весь, загальна ланцюжок не піддається логіці, здоровому глузду і викликає розбіжності.

На своє здоров'я Вірі варто звернути особливу увагу, вона схильна до хвороб шлунково-кишкового тракту, проблем з серцем і слабкою нервовою системою. Гарним подарунком для Віри послужить гілочка вересу, це рослина подарує їй сил і зміцнить здоров'я. Камінням-талісманами служать: сердолік, берил, рубін і бурштин. Красиві та корисні прикраси з цих каменів чудово підійдуть Вірі, а невеликий камінчик сердоліку можна покласти в кишеньку або сумочку, він заспокоює і вирівнює її характер.
Число імені: 1; Планета-покровитель: Сонце; Щасливий день: неділя; Іменини: 26 лютого, 14 червня, 30 вересня, 14 жовтня, 31 грудня
Сумісність імені: Шлюби, як правило, у Віри вдалі. Пощастить їй з Вадимом, Олександром, Михайлом, Захаром, Єгором, Євгенієм, а от шлюб з Олегом, Анатолієм, В'ячеславом або Владиславом буде швидше за все невдалим.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top