Рекомендуємо прочитати

Значення іменУ кожної людини є ім"я, дане йому при народженні. Кожне ім"я несе в собі певний сенс і, так чи інакше, впливає на характер людини. По імені можна визначити, якими здібностями або недоліками наділена людина. Наші предки вважали, що від імені людини залежить вся її доля, і навіть в наші часи батьки, перш ніж дати ім"я дитині, намагаються ретельно вивчити його значення.
Будь-яке ім"я зберігає в собі багато таємниць з минулого, як правило, через якісь події в історії. Дітей часто називають на честь родичів, великих людей і навіть на честь богів. Про що ж говорять наші імена? За допомогою нашого розділу, в якому знаходиться найбільша база значень імен, ви можете дізнатися таємний сенс свого імені або підібрати найбільш відповідне ім"я для своєї дитини.


Чоловічі імена
Важливо вивчати чоловічі імена та їх значення, тому що сила імені велика, і це було відомо з часів, коли перші люди навчилися говорити. Вони не сумнівалися в тому, що вся подальша доля людини і цілої громади визначена і укладена в його імені. Дати ім"я чоловікові означало дати долю, змінити яку неможливо. Стародавні мудреці були впевнені, що між ім"ям чоловіка, його характером і долею існує певний зв"язок. Чоловічі імена - свого роду коди. Той, хто володіє цим кодом, має владу і над самою людиною. Не випадково всі чаклунські обряди в якості ключа використовують ім"я. Стародавні чоловічі імена та їх значення були своєрідними характеристиками людей. У Древній Русі вірили, що разом з іменем чоловікові передаються і ті властивості, які укладені в лексичному значенні. Вважалося, що не слід повідомляти свого імені незнайомцю, щоб не опинитися під впливом його чаклунства.

Всі іменаЖіночі імена
Популярні і рідкісні жіночі імена та їх значення - це доля, призначення. Всі жіночі імена визначають мету життя, тому спрадавна вибір імені - священний ритуал, так зване «нарікання». На жаль, майже забутий нині. Батьки, вибираючи ім"я своєї дочки, орієнтуючись на що завгодно, тільки не на найпростіші вірні установки і теорії. Жіноче ім"я зумовлює найважливіші шляхи розвитку особистості, людську долю. У жіночому імені важливо все: початок, кінець, складовий склад, розташування букв, їх звучання. Саме жіноче ім"я дозволяє зрозуміти, як і коли проявиться індивідуальність жінки, як розкриються її таланти, який її статус, потенціал у трьох планах: фізичному, астральному, ментальному, яким характером буде володіти носителька того чи іншого імені, яка буде її доля. Жіночі імена і їх значення вказують представниці прекрасної статі на всі її недоліки і слабкості, підказує, які якості вона повинна розвивати в собі в першу чергу.

Всі імена

Популярні статті

Scroll To Top