Рекомендуємо прочитати

Ольга


Це ім'я занесено скандинавами. Воно означає «велика» або ж «священна». Ім'я достатньо суперечливо. По-перше, воно може зробити дівчину великою і монументальною. При цьому все це проявиться як зовні, так і внутрішньо. Такий тип дівчат дуже практичний. Вони приземлені і не витрачати час на порожні справи не стане. Винаходити вічний двигун і витати в хмарах - це не для неї. Якщо ж вона і подивиться на небо, то тільки щоб перевірити, чи немає хмар і чи потрібно брати парасолю. Для неї просто не може існувати нецікава робота. Просто її цікавить розмір її зарплати, а також регулярність виплат. Така Ольга не стане творчим працівником. Але державним чиновником буде просто прекрасним.

А от з іншого боку це ім'я наділяє дівчину витонченістю, відчуттям стилю, привабливістю і комунікабельністю. Така Ольга ніколи не буде одна. Навколо неї багато шанувальників і друзів, яким подобається її бурхливе життя. А якщо говорити про професійній сфері, то не можна підібрати інше визначення, як «затичка». Згідно відомій приказці, вона підходить для всього. Ольга висловлює свою думку навіть там, де не розбирається зовсім. Якщо вона чогось не розуміє, то це тільки викликає у неї сміх. Одна Ольга зайво легковажна, а інша - занадто строга і серйозна. Але обидві вони найвище ставлять свою сім'ю. Заради сім'ї Ольга готова жертвувати всім, що є.

У тому випадку, якщо заміж Ольга виходить рано, вона стає зразковою дружиною: Ольга здатна рятувати відносини там, де іншим вони здаються просто нестерпними. Якщо особисте життя Ольги не виконається, то це призводить до поступового розчарування у всіх представниках сильної статі. Ольга наділена чудовим здоров'ям: вона не втомлюється і не хворіє. Вразливі місця - статеві органи і печінка. Протегує їй леопард. Кожна Ольга - справжня хижачка. Якщо вона не хоче допустити невдачі у своєму житті, то Ользі необхідно приборкувати звірячі інстинкти. Кільце на середньому пальці, інкрустоване білим коралом, додасть Ользі мудрості і розсудливості. А десятка черв'яків захистить спокій і мир в Ольжинім будинку.
Число імені: 2; Планети-заступники: Сонце, Місяць, Нептун; Щасливі дні: понеділок, неділя; Іменини: 10 лютого, 6 березня, 14 березня, 17 липня, 24 липня, 23 листопада
Сумісність імені: Щастя в шлюбі найбільш ймовірно з Анатолієм, Віктором, Степаном, Владиславом, Захаром, Семеном, Левом, Русланом. Менш імовірно - з Ігорем, Миколою, Денисом, Костянтином.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top