Рекомендуємо прочитати

Як позбутися комарів?

Яна Корицька  2539 днів назад (1 червня 2013)

Екологічно чисті методи боротьби з комарами.

З настанням теплої пори року з'являється проблема - комарі. Можна звичайно боротися з цими комахами за допомогою розрекламованих засобів, але є способи і екологічніші і дешевші.
""
Зображення зменшенно. Клацніть, щоб побачити оригінал.


Для відлякування комарів використовують нарізане листя і квітки базиліка і черемхи. Так само відлякає комарів запах анісу, евкаліпту і гвоздики. Будь-яке з масел цих рослин досить нанести на відкриті ділянки шкіри або на джерело вогню - камін, багаття, свічку.


Запах кедрової олії відлякує не тільки комарів, але і тарганів і мух. Так само в боротьбі з комарами допоможе олія чайного дерева. Воно ж допоможе зняти свербіж від укусів.

Комарі не переносять запах тютюнового диму, валеріани і камфори (100 грамів тліючої камфори позбавлять від комарів та інших літаючих комах навіть дуже великі приміщення).

На природі в боротьбі з комарами допоможуть ялинові і соснові шишки. Досить кинути їх у багаття і цей запах відлякає комарів.

Так само комарі не переносять запаху томатних листя. Кілька горщиків з кущами помідорів виставлені на підвіконня стануть надійним бар'єром для комарів.

Ще один ефективний засіб для боротьби з комарами - ванільна вода. Порошок ваніліну розбавляють у воді, а потім обробляють цим складом відкриті ділянки шкіри.Scroll To Top