Рекомендуємо прочитати

Про випадіння волосся

article480.jpg

При щоденному розчісуванні на гребінці або щітці залишається невелика кількість волосся. Якщо в день у вас випадає 40-80 волосся, не турбуйтеся. Восени і навесні кількість випавшого волосся може трохи збільшуватися. Це нормальне явище, на місці випавшого виростуть нові.

Найчастіше волосся випадає під час миття голови, і при цьому слід враховувати, що наступного дня проходить майже без втрат. Але якщо все ж волосся втрачається більше, ніж зазвичай (в середньому більше 100 в день), і вони випадають постійно, то це може бути пов'язано з хворобою або несприятливою дією різних зовнішніх факторів. Справа в тому, що волосся відображає загальний стан вашого організму.

Причини, які призводять до випадання волосся, можуть бути самими різними: як внутрішні (гормональні, аутоімунні, інфекційні, генетичні), так і зовнішні (стреси, інфекції і травми шкіри голови, погана екологія).

До випадання волосся може призвести їх сушка занадто гарячим феном, часте фарбування, неправильно зроблена хімічна завивка, використання неякісного або не підходить для вашого типу волосся шампуню, нераціональне вживання косметичних засобів (фарб, відновників, що містять олово, і лаків для волосся) поганої якості, з простроченим терміном дії або саморобних.
Часом це результат постійного стиснення волосся шпильками і брошками або занадто тугого стягання, якщо ви носите зачіску «кінський хвіст».

Довге волосся слід по мірі можливості носити розпущеним, особливо вдома.

Не слід розчісувати, заплітати і укладати мокре або ще вологе волосся. У такому стані вони дуже тендітні, легко ламаються і випадають. Проділ, зроблений на одному і тому ж місці, також може призвести до того, що волосся в зоні проділу порідшають.

Шкідливі для волосся тісні перуки і капелюхи.

У досить теплу пору року краще обходитися взагалі без головного убору.

Але при цьому треба пам'ятати, що відсутність головного убору взимку також може призвести до захворювання м'язів коренів волосся, і в результаті волосся починає випадати.

До значного випадання волосся призводить нестача вітамінів, який особливо гостро ми відчуваємо навесні.
Несприятливий вплив на стан волосся надають шкідливі звички - куріння і алкоголь.

Причиною випадіння волосся можуть бути гормони. У чоловіків це призводить до лисини, у жінок до "дифузної" втрати волосся, при якій волосся випадає рівномірно по всій поверхні голови. У деяких жінок спостерігається випадання волосся через 8-12 тижнів після пологів. Зазвичай через 6 тижнів воно припиняється. Під час клімаксу у жінок посилюється випадання волосся і може навіть наступити облисіння за чоловічим типом - залисини в скроневій області і на верхівці і загальне порідіння волосся.

Протизаплідні пігулки також можуть призвести до посиленого випадіння волосся.

Звичайний стрес уповільнює ріст волосся, але рідко призводить до справжнього облисіння.

Незвичайний стрес - наприклад іспити, нерозділене кохання або розлучення - може спровокувати справжню втрату волосся. Причому волосся випадає не відразу, а через 2-3 місяці.

Провокує втрату волосся найчастіше якесь інфекційне захворювання, особливо з підвищеною температурою - грип, ангіна, запалення легенів.

Випадання волосся відбувається при туберкульозі, сифілісі, а також хворобах залоз внутрішньої секреції та ін. При отруєнні миш'яком, свинцем і ртуттю волосся впадає пучками.

Після хіміо-та рентгенотерапії може тимчасово наступити повне облисіння, потім волосся поступово відновлюються, але не в колишній якості.
Загальне виснаження, недокрів'я теж можуть викликати сильне порідіння волосся.

Деякі медикаменти мають побічну дію, що погіршує ріст волосся.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Проблема недостатнього об'єму волосся із-за постійного їх випадання або посічених кінчиків - це до болю знайоме...
Коли ми фарбуємо волосся, то хочемо, щоб вони якомога довше зберігали свій насичений і яскравий колір, але, на жаль, їх...
Зараз промисловістю випускається безліч фарб для волосся, є зовсім навіть непогані, наближені до натуральних, але якщо...
Щоб фарбувати волосся самій, не обов'язково бути перукарем! Головне - дотримуватися основних правил і знати професійні...
Scroll To Top