Рекомендуємо прочитати

Розумний шопінг

article1418.jpg

Кожен, хто хоч раз в житті ставив перед собою мету вразити оточуючих (а може, й себе теж), небаченою красою свого зовнішнього вигляду, знаюти, як непросто бути, модним по-справжньому! Адже мода - це стиль життя, це творчість і праця, мистецтво вибору і показник вашого смаку.

Щоб засіяти всіма променями власної зірковості, достатньо знати кілька важливих правил шопінгу - саме він і служить червоною доріжкою до загального милування вами

Розумний шопінг: поради з купівлі модного одягу

По-перше, планування шоппінгу. Для того, щоб день, витрачений на це клопітка заняття, пройшов успішно, було б непогано грунтовно до нього підготуватися. Що для цього потрібно? Пара годин вільного часу, калькулятор, блокнот ... І задана мета - одягнутися так, щоб не пошкодувати потім ні по одній купленій речі! Отже, з натхненням стилями та образами голлівудських (або не голлівудських!) Моделей, прикидаємо, що ж близько саме вам і пишемо! Пишемо докладно і детально, що, де і за скільки буде куплено вами.

Ця процедура вбереже вас від необдуманих покупок, допоможе не заспівати фінансам «ораторію» і допоможе зробити найкращий вибір! А якщо ви не полінуєтеся заглянути на сайти модних бутиків і магазинів, які плануєте відвідати, це зорієнтує вас в строках сезонних та поточних розпродажів!

Чим краще знаєте ви асортимент і колекції магазинів, які надумали відвідати, тим більше часу залишиться для інших, не менш важливих, занять! Тому каталоги, сайти, рекламні матеріали в даному випадку тільки на користь! «Приміряйте» образи віртуально і фантазуйте, особливо перед великими походами по магазинах.

Отже, ви точно знаєте, що саме хочете купити, власної розвідувальною діяльністю виявили з десяток воістину розкішних бонусних пропозицій і знижок і твердо націлені на результат! Тепер найголовніше.

Під час шопінгу не бійтеся експериментувати! Не лінуйтеся поєднати між собою важко, на перший погляд, непоєднуване і міряйте! Саме примірка - запорука ідеального результату. Щоб уникнути черг в примірочних великих магазинів, плануйте свої покупки в найменш «завантажені» народом годинник: будні дні і до обіду.

Виглядати запаморочливо - це не тільки робота виробників модного одягу, і про це варто пам'ятати! Націнка «за бренд» - сьогодні це в порядку речей, але яким би популярним і дорогим не був цей бренд, все-таки перша флейта віддана почуттю вашої індивідуальності і знанню основ модних тенденцій. Тільки пробуючи нове, можна пізнати його особливості, тому пробуйте, вчіться і оцінюйте.

Оцінювати, до речі, доведеться в першу чергу - себе. Адже фахівцями давно доведено, що найбільш продуктивний шопінг виходить, якщо людина робить його на самоті. У цьому випадку він повністю концентрується на особливостях магазинних реалій і, до того ж, на деякий час залишається наодинці з собою, що також корисно для сучасних жителів мегаполіса.

Нехай ваш шопінг буде розумним і продуманим, а прекрасний вигляд надовго запам'ятовується оточуючими!

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Scroll To Top