Рекомендуємо прочитати

Як і чим здивувати чоловіка в ліжку?

article3429.jpg

Якісний секс - одна з важливих складових гармонійних і міцних відносин. І неважливо, живете ви в шлюбі 20 років, одружилися рік тому або зустрічаєтеся з чоловіком місяць - всі представники сильної статі забуваються в майстерних обіймах коханої жінки, не дають їй ні найменшого шансу засумніватися в своїх почуттях і що найголовніше - обожнюють її, не помічаючи при цьому інших красунь.

Кожна з нас мріє про розкішний і пристрасний секс, марить про гарячі поцілунки і про романтичні ранки, які як плавно випливає з бурхливої ночі. Причому, отримуючи все це і навіть більше, багато дівчат рано розслабляються, перестають приділяти сексу належну увагу, переключаються на побут, наївно вважаючи, що ідилія буде тривати все життя. Чоловік цінує в будинку господиню - це факт, але без розуму він від тієї, яка творить в його ліжку справжні чудеса, яка знає де, коли і як натиснути на потрібні клавіші його душі і тіла, щоб полилася красива і пристрасна музика, що дарує насолоду обом партнерам.

Чоловіки люблять новизну, різноманітність, неординарність, пристрасть, емоції - саме тому жінка повинна не тільки дивувати улюбленого метаморфозами своєї зовнішності, але і постійно підтримувати сексуальний інтерес до себе на найвищому рівні, змушувати його бажати себе, хотіти в найнесподіваніших місцях і мчати після роботи додому на всіх парах. Як цього добитися - запитаєте ви, а ми відповімо - за допомогою наших нехитрих порад.

Еротичний танець і масаж
І майстерний еротичний танець, і умілий еротичний масаж є для багатьох з партнерів лише мрією, про яку вони дізналися з журналів або телепередач. Обидва ці елементи є не просто засобами зацікавити чоловіка, а й справжнім мистецтвом, здатним оголити не тільки жіноче тіло, але і душу. В еротичному танці і під час імпровізованого танцю тіла жінка реалізовує свої сексуальні фантазії. Вона позбавляється від тих заборон, яким змушена коритися в повсякденному житті, для неї існують тільки «тут» і «зараз». За допомогою жестів, міміки і плавних рухів вона розповідає партнеру про те, чого б їй хотілося, про що вона марить, йому ж залишається лише уважно до цього прислухатися і налаштовувати себе на фантастичний і довгий секс після закінчення танцю або масажу.

Рольові ігри
Якщо все наше життя гра, то чому б не влаштувати справжній театр в ліжку з коханим? Імпровізований секс в ролях здатний повернути пристрасть і розпалити справжнє полум'я між партнерами, причому гра часом допомагає втілити в життя найбожевільніші фантазії. Що ж ми називаємо рольовими іграми? Це секс з перевдяганням і чітко продуманою концепцією, коли він - міліціонер, ви - дама, яка порушила ПДР; він - учитель, ви - школярка; він - пацієнт, а ви - медсестра і так далі. Ваш улюблений ще з підліткового віку мріяв переспати з бібліотекаркою? Перевтілилися на ніч в жінку в сірому костюмі і окулярами на переніссі! Або ви давно виношували думку на час стати його секретаркою? Тоді «затримайте здачу звіту» і понесіте покарання від боса в вигляді розгнузданого сексу!

Розкішне білизна і доглянуте тіло
Скільки б не тривали ваші стосунки з чоловіком - місяць, рік чи десятиліття, у вашому гардеробі завжди повинна бути присутня ажурна білизна, сексапільні нічні сорочки, панчохи, підв'язки, спокусливі боді. І носити їх потрібно не від випадку до випадку, а щодня! Причому з тією думкою, що саме сьогодні у вас з партнером трапиться найнезабутніший і феєричний секс. Він буде не завтра, він був не тиждень тому, а він буде сьогодні. Вид спокусливої білизни і не менш апетитного жіночого тіла зводить чоловіка з розуму, тому завжди дбайте про те, щоб ваша фігура завжди виглядала доглянутою, бажаною, підтягнутою і коханому хотілося вас поцілувати спонтанно в найнесподіваніші місця.

Іграшки для дорослих
Часом чоловіки дивляться на різні пристосування з секс-шопа як на «прямих конкурентів», але рівно до того моменту, поки не спробують їх застосувати на практиці. Інтимні іграшки, будь то вібратори, насадки на пеніс, хутряні наручники або маска на очі, здатні привнести новизну і оригінальність у ваше інтимне життя. Вивчайте асортимент магазинів для дорослих, купуйте, вчіться самі використовувати інтимні іграшки і приучуйте до цього партнера і ви побачите, наскільки вони заводять і стимулюють сексуальне бажання.

Мистецтво інтимних м'язів
Невеликий відсоток жінок (а вони славляться найбажанішими і улюбленими) знає, що по-справжньому здивувати чоловіка в ліжку можна, осягнувши мистецтво інтимних м'язів. Саме воно під час акту дарує таку гаму почуттів та емоцій, яких вистачає на кілька днів, і лише одного разу скуштувавши які, чоловік повертатиметься до них знову і знову. Керуючи своїми інтимними м'язами, розвиваючи в собі сексуальну енергію за допомогою спеціальних практик і тренажерів, жінка демонструє чоловікові всю свою чуттєвість, всі свої можливості і бажання. Вона й сама дарує партнеру неймовірну насолоду, і отримує від нього не менше задоволення. Саме в обіймах такої коханки чоловік бажає провести все життя.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Здоров'я дітей? це найголовніше в житті батьків. До питання розвитку і здоров'я малюка потрібно підходити з усією...
«Любові всі віки покірні» - твердження, що відбиває істину. Ми ж поговоримо про одну з граней всеосяжної любові, а...
Про те, що регулярний секс зміцнює відносини між партнерами і позитивно впливає на здоров'я, знає кожен, хто займається...
На плечах жінки лежить непосильний тягар обов'язків - дім, робота, діти, і, незважаючи на завантаженість, вона повинна...
Scroll To Top