Рекомендуємо прочитати

Як прибрати галіфе - покращуємо форму стегон

article3436.jpg

Галіфе - це такі «вушка» на стегнах, із зовнішнього боку. Ще галіфе називають «ведмежими вушками». Загалом, їх можна довго не описувати, адже ті, для кого це питання актуальне, і так знають, як ці самі вушка виглядають. На жіночих форумах питання про те, як прибрати галіфе, спливає дуже і дуже часто. Радять багато, та ось далеко не все допомагає, і жінки продовжують далі катувати себе дієтами, затягуватися в джинси, на два розміри менші, аби зробити стегна стрункими і красивими. Отже, з основних способів, якими жінки можуть позбутися галіфе, виділяють дієти і голодування, фізичні вправи, масаж і ліпосакцію. Розглянемо кожен метод докладніше. 

Як прибрати галіфе ліпосакцією
Ліпосакція - метод найпростіший, але не найкращий. Під ліпосакцією медицина передбачає відкачування відкладень жирової підшкірної клітковини з тих місць, які не піддаються фізичному впливу. Але ось зона галіфе якраз і піддається корекції фізичним впливом. Так навіщо ж робити хірургічну операцію? Але якщо ви все ж зважилися на цей крок, вам буде корисно дізнатися, що при незначних жирових відкладеннях в зоні галіфе можлива корекція вакуумним методом. Також є лазерна та ультразвукова ліпосакція. Звичайно, прибрати галіфе на стегнах вправами, масажами і дієтами набагато довше, ніж ліпосакцією, але все ж до неї краще вдаватися тільки тоді, коли всі випробувані методи не дали ніякого результату.

Як прибрати галіфе масажем
Багато жінок запевняють, що їм вдалося перемогти галіфе масажем. Бажано, щоб проблемну зону вам масажував спеціаліст - вже він то знає, як прибрати галіфе. Якщо вам пощастить з масажистом, то результат буде помітний дуже скоро. Хороший і правильний масаж покращує циркуляцію лімфи і підсилює відтік венозної крові. Можна робити і самомасаж, але він не настільки ефективний. Масаж цієї зони включає розтирання, погладжування, постукування і розминання. Поєднуйте масаж з водними процедурами - це подвійно корисно. Наприклад, зробіть ванну з ефірними маслом, а потім добряче розітріть зону галіфе жорсткою мочалкою. Звичайно, відносно жорсткою - здирати шкіру не треба, а просто помасажувати мочалкою, можна з махрової тканини. Зверніть увагу, що якщо у вас є якісь проблеми зі шкірою, то таку процедуру робити заборонено! Якщо під час масажу використовувати антицелюлітний крем, то від процедури буде більш явний результат. Самомасаж робиться протягом десяти хвилин.

Як прибрати галіфе дієтами
Якщо говорити коротко, то одними дієтами галіфе не прибрати, і як би ви не голодували, вам це не допоможе. Живими свідками цього можна вважати худющих дівчат, у яких теж є вушка на стегнах. Щоб прибрати галіфе на стегнах, вправи, масаж і дієта повинні доповнювати один одного. Ні в якому разі не мучте себе голодом - так ви нічого не доб'єтеся, а тільки підірвете собі здоров'я. Якщо ви вирішили прибрати галіфе на стегнах вправами і дієтою, змініть свій раціон харчування. В першу чергу це стосується легкозасвоюваних вуглеводів, таких, які містяться в булочках, тортиках, тістечках та інших смачних, але не найкорисніших в нашій ситуації Сластьон. Робіть наголос на білкові продукти, продукти зі складними вуглеводами, і, звичайно, фрукти і овочі. В ідеалі вам потрібно звернутися до дієтолога, який розробить вам індивідуальну дієту. Тоді, поєднуючи вправи, масаж і дієту, у вас будуть дуже хороші шанси перемогти ці підступні «вушка» на стегнах.

Як прибрати галіфе на стегнах вправами
Тепер, власне, про вправи. Для того, щоб прибрати галіфе, основний акцент потрібно робити на опрацювання зовнішньої сторони стегна. Наприклад, ефективні такі вправи:
Встаньте, руки витягніть вперед, ноги розставте на ширину плечей, опустіть голову. Спина під час вправи повинна бути прямою і витягнутою, а живіт втягнутим. Опустіть голову, повільно присідайте. Стегна повинні бути строго паралельні один одному. Зробивши глибоке присідання, повільно піднімайтеся. На перших порах робіть по 3-4 вправи, потім кількість можна довести до 30.
 

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Целюліт, або апельсинова кірка. Жодна жінка не застрахована від появи целюліту на стегнах і сідницях. Ви можете бути...
За статистикою до целюліту схильні 85% жінок у всьому світі і від нього до біса важко позбутися. Роками велися суперечки...
Целюліт - одним з найлютіших ворогів прекрасної половини людства. На жаль, «апельсиновий недруг» багатоликий....
Кожна жінка хоче завжди красиво і модно одягатися. Але є такі проблеми, які часом заважають здійсненню даної мрії. До...
Scroll To Top