Рекомендуємо прочитати

Секс з новим партнером: як уникнути помилок?

article3437.jpg

У вас зав'язалися нові відносини, і ви розумієте, що рано чи пізно станеться секс з новим чоловіком, який обов'язково повинен запам'ятається вам двом. Як же тут уникнути помилок, щоб нічого не зіпсувати? Перш за все, зверніть увагу на наступні наші підказки. Як показує практика, саме вони багато в чому впливають на подальші стосунки партнерів.

Будьте собою
Це найголовніша умова в будь-яких відносинах - в родині, з подругою, в колективі. Завжди залишайтеся собою і не намагайтеся стрибнути вище голови. Якщо ми говоримо про перший секс з новим чоловіком, не прагніть перевершити себе і зайнятися любов'ю, сидячи на шпагаті. Не переборщити з реквізитом і обстановкою - не потрібно уставляти кімнату свічками, тягти в ліжко іграшки з секс-шопа, помпезність також не завжди подобається чоловікам. Не слід захоплюватися алкоголем та їжею.

Красива, але скромна білизна
Бікіні з розрізом на причинному місці, шкіряні труси або стринги з лебединим пухом будуть недоречні під час першої близькості. Цей реквізит можна буде прикупити або здивувати ним чоловіка, якщо речі вже є в арсеналі, пізніше - коли ви добре дізнаєтеся переваги один одного. А для першого сексу зупиніться на мереживній красивій білизні.

Контрацепція
Обов'язково подбайте про те, щоб у вас був з собою презерватив, не варто сподіватися на обранця. Цілком може бути, що від хвилювання він забув про засоби захисту.


Не акцентуйте уваги на недоліках і проколах

Справжня жінка ніколи не посміє висловити вголос зауваження про маленький розмір члена партнера, засудити якийсь незграбний момент під час близькості. Не реагуйте на якісь його проколи, адже він хвилюється, не менше вашого.

Налаштуйтеся на мінімум задоволення
Відразу скажемо, що перша близькість з новим партнером рідко коли буває феєричної. Нехай навіть ви обидва сексуальні, красиві і між вами існує всепоглинаюча пристрасть. Чоловік може кінчити через дві хвилини після початку "дійства", а ви можете не відчути ніякого задоволення від сексу взагалі. Буває по-різному, саме тому заздалегідь налаштуйте себе на мінімум задоволення і в майбутньому працюйте над тим, щоб його ставало все більше і більше. Якщо з першого разу у вас все на висоті - значить, вам пощастило! Але якщо секс вийшов гірше нікуди - не здумайте тільки через це кидати партнера, трудіться спільно над тим, щоб зробити свій секс потрясним.

Ніякого орального сексу
Цей вид близькості відкладіть на майбутнє, не потрібно демонструвати один одному свої можливості, щоб не виникало поганих думок і асоціацій.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Відсутність сексуального бажання є проблемою, яка зачіпає набагато більшу кількість жінок, ніж ви думаєте. Багатьох з...
Ознаки того, що ви погані в сексі, можуть бути явними, а можуть бути непомітними. Усвідомити їх не так просто, адже хто...
Еротичні сни не обов'язково повинні супроводжуватися віртуальним статевим актом. Зигмунд Фрейд розкусив наші таємні...
Небагато знайдеться жінок, які б хоч раз в житті не чули вислови про те, що любові всі віки покірні. Одні з ним повністю...
Scroll To Top