Рекомендуємо прочитати

Iнтерєр

Меблі в стилі російський модерн

Меблі в стилі російський модерн
Стиль російський модерн це стиль сучасності, але не має з ним нічого спільного, незважаючи на те, що виник в минулому столітті. У той час архітектори дотримувалися думки, що будівлі повинні бути різними, а комфорт, краса і затишок повинні, як би становити єдине ціле. Такий стиль відрізняється своїми особливостями і колоритом в різних країнах. Російський модерн відрізняється витонченістю, а західну архітектуру відрізняють геометричні строгі форми. Прочитати »

Орнамент у стилі модерн

Орнамент у стилі модерн
Існують найрізноманітніші орнаменти в стилі модерн. Безсумнівно, на сьогоднішній день, найбільш затребуваними стали квіткові орнаменти. Ними прикрашають стелі, стіни, кахель, дверцята шаф, інші меблі. Квітковий орнамент може виконуватися як в монохромних тонах, так і в різнокольорових. Але варто відзначити, що всі кольори в цьому стилі є непомітними, пастельними. Що ж стосується самих форм квітів, то орнамент може являти собою як зображення з декількох купних елементів, так і велика кількість дрібних. Основна відмінність орнаментів в цьому стилі це їх нерозривний зв'язок. Всі квіточки... Прочитати »

Дизайн передпокою - виконано зі смаком

Дизайн передпокою - виконано зі смаком
Увійшовши у свій будинок або квартиру, ти відразу ж натикаєшся на обридлe шафe? Давно хотілося позбутися від потворного дзеркала навпроти вхідних дверей? Катастрофічно не вистачає місця для взуття, і передпокій має неохайний вигляд? Значить, пора, нарешті, звернути увагу на це приміщення, що несправедливо відіграє роль другорядного. Подумай: адже насправді передпокій - це перше, що бачать твої гості, а значить, їх перше враження про твоє житло та про тебе, як про господиню, складається саме тут. Прочитати »
Scroll To Top