Рекомендуємо прочитати

Орнамент у стилі модерн

article1855.jpg

Існують найрізноманітніші орнаменти в стилі модерн. Безсумнівно, на сьогоднішній день, найбільш затребуваними стали квіткові орнаменти. Ними прикрашають стелі, стіни, кахель, дверцята шаф, інші меблі. Квітковий орнамент може виконуватися як в монохромних тонах, так і в різнокольорових. Але варто відзначити, що всі кольори в цьому стилі є непомітними, пастельними. Що ж стосується самих форм квітів, то орнамент може являти собою як зображення з декількох купних елементів, так і велика кількість дрібних. Основна відмінність орнаментів в цьому стилі це їх нерозривний зв'язок. Всі квіточки переплетені один з одним, створюючи єдину композицію. Модерн це відмова від прямих ліній. Саме тому всі композиції складаються з вигнутих і кривих. Спочатку, ті, хто займався образотворчим мистецтвом, вкладали в поняття «модерн» створення картин, які збирали в собі все прекрасне з самих різних сфер життя. У підсумку багато модерністи прийшли саме до квіткових мотивів.

Вплив культур на модерн
Варто відзначити, що ще сто років тому на модерн дуже сильно вплинула культура Японії. Саме тоді все японське було новим і оригінальним. А, як відомо, в японській культурі дуже багато картин із зображенням різних дерев і квітів. Саме тому навіть у сучасному модерновому орнаменті ми можемо бачити квіти сакури, бамбук та інших представників рослинного світу саме цієї природної зони. Також варто відзначити, що крім Японії, на модерн також вплинув Єгипет і стародавні цивілізації. З них багато модерністи черпали натхнення, створюючи свої шедеври.

На сучасному ринку дизайну інтер'єрів, є безліч найрізноманітніших орнаментів, які об'єднують квіткові мотиви. До речі, варто відзначити, що нерідко зображуючи такий орнамент, художники малюють не тільки квіти, але і птахів, які дуже гармонійно вписуються в загальну картину.

Квітковий орнамент на двері
Зараз дуже модно прикрашати квітковими орнаментами двері шаф. Це можуть бути як матове зображення на склі, так і скляний малюнок на матових дверях. Все залежить тільки від побажання клієнта. Існує величезна кількість малюнків, якими ви можете прикрасити двері такого необхідного предмета інтер'єри. Деякі картини займають все полотно дверей, інші прикрашають лише невелику його частину. Квіткової орнамент може бути доповнений іншими елементами, які зроблять задумку автора більш повною і завершеною. Варто відзначити, що зображення на двері може бути як однотонним, так і вітражним, в залежності від того, який загальний дизайн кімнати і чого хоче клієнт.

Прикраса стін і стелі в стилі модерн
Звернемо увагу і на квіткові орнаменти в оздобленні стін і стелі. Це можуть бути як цілі композиції, так і окремі малюнки, які рівномірно покривають площу. Якщо говорити про цільні композиції, то для їх зображення наймають художників, які спеціалізуються на такому виді дизайну або користуються кахлем. Продаються набори кахлю, при укладанні якого виходить цілісна картина з квітковим орнаментом в стилі модерн. Таким кахлем часто прикрашають ванні кімнати, особливо, якщо їх загальний стиль є японським.

Якщо ж говорити про квіткові орнаментах на стелі, то перше, про що відразу ж потрібно згадати це ліпнина. Існує безліч сучасних матеріалів, які дозволяють створювати справжні шедеври на вашій стелі. За допомогою такого орнаменту можна зробити акцент на предметі інтер'єру (наприклад, люстрі) або навпаки, відвернути увагу від дефектів стелі, з якими ніяк не можна впоратися.

Так що, якщо ви любите стиль модерн, то сучасний квітковий дизайн стане для вас найбільш оптимальним і приємним як для очей, так і для душі.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Інтер'єр у вінтажному стилі є штучним визначенням. Вінтажними речами називають ті, яким нараховується понад 30 років,...
Натяжні глянцеві стелі - оригінальне диво дизайнерської думки. Такі стелі дуже зручні. Вони не збирають пил, не мають...
Scroll To Top