Рекомендуємо прочитати

10 способів візуального збільшення кімнати

article2390.jpg

1. Відмовтеся від яскравих кричущих кольорів, вибирайте більш м'які, пастельні тони. Запам'ятайте, холодні відтінки збільшують простір, на відміну від теплих.

2. Кімната буде здаватися просторішою, якщо стіни і стеля будуть пофарбовані одним світлим кольором. Стелі стануть помітно вище, якщо будуть мати один колір зі стінами.

3. Підбирайте штори та меблі одного тону з обробкою. Штори рекомендуються легкі і прозорі, що б денне світло вільно проникав у кімнату.

4. Явно виділяючіся за кольором меблі будуть «поїдати» простір. Вона візуально буде ділити кімнату, що нам ніяк не треба.

5. На додаток до основного висвітлення непогано використовувати додаткове підсвічування. Візуально збільшують кімнату дзеркала на стіні.

6. Використовуйте легко не габаритні меблі. Скляний столик, відкрита шафа і прозорі стільці створюють відчуття відкритості простору.

7. Меблі варто розставляти по периметру кімнати або по кутах, що б не створювати зайвого ділення.

8. Поставте привертаючий увагу предмет, наприклад, горщик з пальмою, в дальній кут кімнати. Увага зосереджується на ньому і збільшує розміри кімнати.

9. Не наставляйте в кімнату зайвих речей, вони забирають і так відсутній простір.

10. Іноді корисно прибрати міжкімнатні двері або встановити складну ширму. Це зробить з двох маленьких кімнат одну велику.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Scroll To Top