Рекомендуємо прочитати

Секс пози з камасутри ч.3

article2698.jpg

У яких позах ти звикла займатися сексом? Напевно, в 99% випадків ви з партнером використовуєте пару-трійку сексуальних поз. Але до вибору секс поз потрібно підходити творчо. Ось кілька оригінальних сексуальних поз, які дозволять тобі і твоєму чоловікові урізноманітнити ваше інтимне життя.

Хрест
Жінка лежить на спині, одна нога витягнута, а інша піднята і зігнута в коліні. Чоловік сідає зверху, його стегно накриває її витягнуту ногу, її зігнута нога під його рукою. Ритм руху контролюється його рукою.

Секс пози з камасутри

Причаївшийся тигр
Лежачи на спині на ліжку зі спущеними з ньго колінами, чоловік тримає руки на сідницях жінки, що сидить на ньому навпочіпки, спиною до нього. Вона може пестити свій клітор або його мошонку і пеніс, і регулює глибину і швидкість проникнення за допомогою чоловіка. У цій позі потрібні сильні стегна, але з невеликою допомогою чоловіка процес проходить досить легко.

Секс пози з камасутри

Шезлонг
Чоловік спирається на руки, щоб утримати вагу свого тіла, його ноги витягнуті вперед. Його руки витягнуті назад, він відхиляється назад, злегка зігнувши лікті. Жінка лежить на подушці обличчям до нього і кладе ноги йому на плечі — потім вона може рухати стегнами назустріч його проникненню. У цій позі пеніс отримує додаткову глибину.

Секс пози з камасутри

По-собачому
Ця поза — абсолютна класика і незалежно від того, подобається вона вам чи викликає огиду, вона входить в секс-меню будь-якої жінки. Жінка стоїть рачки. Для утримання рівноваги вона переносить вагу з рук назад на свого партнера — вона може використовувати погойдуючі руху, щоб задати той ритм, який їй подобається. Чоловік стає на коліна ззаду і міцно тримає її за стегна, щоб контролювати поштовхи.

Секс пози з камасутри

Орел
Чоловік стає на коліна на краю ліжка перед партнеркою, що лежить на спині з піднятими і злегка зігнутими колінами. Він тримає її за щиколотки і входить. Проникнення дуже глибоке, а чоловік може додатково насолоджуватися прекрасним видом що відбувається. Залежно від росту чоловіка, може знадобитися подушка під сідниці жінки, щоб проникнення було більш комфортним.

Секс пози з камасутри

Вентилятор
Жінка стає спиною до партнера. Вона згинає лікті і ставить їх на край стільця або крісла для підтримки. Чоловік входить ззаду і контролює рухи, пестячи її клітор і груди руками. Проникнення буде глибоким, стимулюючим передні стінки піхви і точку G. Ця поза також прекрасно підходить для анального сексу.

Секс пози з камасутри

Ззаду
Цю позу легше втілити, якщо є стіна, на яку може спертися жінка. Чоловік стоїть прямо і входить до партнерку ззаду. Він контролює поштовхи, утримуючи її за стегна. Ви також можете практикувати цю позу для сексу, якщо він спирається об стіну.

Секс пози з камасутри

Галера
Чоловік сидить з витягнутими ногами, перенісши вагу на праву руку. Жінка сідає зверху, спиною до нього, і нахиляється вперед, спираючись на руки. Вона контролює рухи, а він може вільною рукою пестити її груди і сідниці.

Секс пози з камасутри

Сила G
Жінка лягає на спину і притягує коліна до грудей. Чоловік стає перед нею на коліна і бере її за кісточки. Рухаючи стегнами вперед, він може увійти в неї, при цьому контролюючи рух і підтримуючи її рівновагу. Крім того, вона може поставити ноги йому на груди, при цьому він буде тримати її за стегна — це дасть йому додатковий контроль і можливість проникнути ще глибше.

Секс пози з камасутри

Індійська стійка на руках
Жінка переносить всю свою вагу на руки, витягнуті на підлогу або на ліжко. Чоловік стоїть на підлозі, піднімаючи стегна партнерки, а вона просовує свої ноги під його руки. Для цієї пози вам знадобиться неабияка сила і гнучкість і, ймовірно, ви не зможете утримувати її довше пари хвилин.

Секс пози з камасутри

На колінах
Жінка і чоловік стають на коліна один перед одним. Вона охоплює його стегна так, щоб він міг увійти, і обіймає його руками за шию. Чоловік обіймає її і м'яко рухається вгору і вниз. Ця поза також прекрасно підходить для петтинга.

Секс пози з камасутри

Підвішене злягання
У цій секс позі чоловік піднімає жінку і тримає її за сідниці. Вона обіймає його стегнами за талію і притискає ноги до стіни для утримання рівноваги. Ця поза вимагає від нього сили, але результат вартий того.

Секс пози з камасутри

Повелитель стегон
Чоловік лежить на спині, його ноги зігнуті і розведені. Жінка сідає зверху, спиною до нього. Вона тримається за його коліна. У цій секс-позі її живіт майже торкається його зігнутого коліна; вона може використовувати його для підтримки та рівноваги.

Секс пози з камасутри

Жаба
Жінка лежить на спині з розсунутими ногами, чоловік лягає зверху і входить в неї. Потім вона охоплює чоловіка ногами і використовує свої ноги, щоб направляти його, злегка натискаючи на сідниці. Руки обох партнерів вільні для ласк і дотиків. Це дуже проста поза для чуттєвого сексу. 

Секс пози з камасутри

Тріумфальна арка
Якщо ваш хлопець — любитель жіночих грудей, тоді ця поза підійде для нього ідеально, так як вона дасть йому повний доступ до ваших принад. Жінка — на колінах, чоловік — з витягнутими між її стегнами ногами. Після того як він увійшов, вона з його допомогою може відкинутися назад і лягти йому на ноги. Він може нахилитися вперед, щоб цілувати її груди і направляти її стегна руками, щоб рухи були більш м'якими і чуттєвими.

Секс пози з камасутри

Водоспад
Чоловік сидить на стільці, а його партнерка сидить верхи на ньому. Вона відхиляється назад, поклавши голову на подушку на підлозі, а він контролює всі рухи і пестить її груди. Ця поза вимагає значної гнучкості. Вона дуже сподобається любителям йоги!

Секс пози з камасутри

Y вигин
Щоб прийняти цю позу для сексу, жінка лягає на ліжко обличчям вниз, потім підтягується вперед так, щоб її голова і тіло звисали, а долоні стояли на підлозі. Чоловік розташовується зверху і входить позаду, його ноги між її ніг. Для рівноваги він може триматися за її стегна, щоб тримати голову і плечі піднятими і не класти їх їй на спину.

Секс пози з камасутри

Читайте також "Секс пози з камасутри ч.1" та "Секс пози з камасутри ч.2"

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Багатьох людей цікавить питання, від чого залежить тривалість статевого контакту. Тривалість статевого акту залежить...
Американськими експертами був складений список страхів, що призводять жінок до відмови від сексуальних контактів....
Широко поширена думка, що між жінкою і чоловіком дружби в чистому вигляді бути не може і так чи інакше все зведеться до...
Хочете внести краплю новизни у ваші почуття, додайте до них краплю ... ефірного масла ...
Scroll To Top