Рекомендуємо прочитати

Маскуємо прищик - легкий спосіб

article2507.jpg

Сьогодні хочу з вами поділитися маленьким секретом.

Ви збираєтеся на зустріч, побачення або ще куди-небудь, і тут раптом у вас виявляється прищ, який ви тут же роздираэте / видавлюєте і на обличчі з'являється огидна червона пляма. Від нього можна позбутися за кілька хвилин.

Берете ватку, маленький шматочок, 0,5 см х 0,5 см і менше), капайте на неї пару крапель Визину і кладете в морозилку на всього 3 хвилини, тому що Визин дуже швидко замерзає. Дістаєте, і прикладаєте цю ватку до прищика, через 30 секунд вона тане і прилипає до запаленого місця.

Залиште її хвилин на 5. За рахунок властивостей Визину (судинозвужуючий, заспокійливий і підсушуючий ефект) і за рахунок заморожування (подвійний ефект судинозвуження) через 5 хвилин ваш прищ буде помітним тільки при дуже пильному розгляданні.

Якщо прищ дуже великий, процедуру можна повторити. Почервоніння і запалення спаде, і вам залишається тільки припудрити пудрою / замазати тональним кремом або замаскувати коректором.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Прищі завжди були проблемою. Причому не тільки для дівчат, а й для хлопців. Однак куди більше значення надають цій...
BB крем - це комбінований продукт, він скорочує кількість тюбиків, якими треба скористатися. Його називають 6 в 1 - це...
Тональний крем - це основа основ всього макіяжу, адже з його допомогою можна легко приховати багато дефектів шкіри,...
Який сучасний макіяж обійдеться без якісного, гарного тонального крему або пудри. Альтернатива поки не придумана і...
Scroll To Top