Рекомендуємо прочитати

Як користуватися вагінальними кульками?

article1367.jpg

Жінки багато часу приділяють своїй красі і чого тільки для цього не придумали, щоб жінка стала гарнішою - салони краси, SPA, тренажерні зали. Але часто жінки забувають, а деякі й не підозрюють, що є ще й внутрішні м'язи. Одним з внутрішніх м'язів, який необхідно тренувати, є піхва. Для тренувань існує спеціальний тренажер, він називається вагінальними кульками.

Як вибрати вагінальні кульки?

Це 2 або 3 кульки, які з'єднані між собою ниткою, діаметр її повинен бути від 2 см. Перебуваючи у піхві, кульки стимулюють роботу м'язів, підсилюють приплив крові, тим самим тренують інтимні м'язи і роблять піхву вузькою. Якщо такі тренування проводити регулярно, то жінка посилить свої сексуальні відчуття під час інтимної близькості і приємно вразить партнера своїми новими вміннями.

Вагінальні кульки бувають різного розміру і форми (зірочки, сердечка, овальні, круглі і так далі). Різної текстури (ребристі, з пухирцями, гладкі), можуть бути виготовлені з різного матеріалу (латекс, пластик, киберкожи та інші). Для новачків підійдуть кульки не гладкі і великого розміру. Ці кульки буде легше утримувати у піхві. А потім з часом можна перейти на важкі, гладкі, маленькі кульки, які буде досить складно втримати м'язами піхви.

Як користуватися вагінальними кульками?

Як правильно користуватися?

- Слід пам'ятати, що існують правила гігієни і не користуватися одними й тими ж кульками з подругою. Перед використанням їх потрібно як слід вимити або на них нанести антисептичний гель. Потім змастити вагінальні кульки лубрикантом, щоб під час тренування вони не викликали дискомфортних відчуттів. Потім у положенні напівлежачи чи лежачи ввести кульки в піхву. Трохи інтимного мастила нанести на клітор, статеві губи.
- Вводяться кульки обережно і по одному, нитку, для витягування кульок залишати зовні.
- Якщо при введенні кульок з'являється відчуття дискомфорту, болі, потрібно припинити вводити кульки, напевно, ви неправильно підібрали розмір, починати потрібно з малого.
- Коли кульки введені, зробити кілька вдихів і видихів, спробувати нормалізувати дихання, встати і силою м'язів утримувати кульки всередині себе.
- Стати в вертикальне положення і починайте тренування. Вправи потрібно робити регулярно, крім днів, коли йде менструація, поступово нарощувати час до 15 хвилин. Надалі головну роль буде грати не тривалість часу, а саме бажання жінки.

Для початку потрібно навчитися утримувати кульки всередині. Для цього «закрити» вихід кулькам, м'язом, якій можна зупинити сечовипускання. На перший раз це буде досить. Наступний етап тренування - по черзі розслабляються і напружуються м'язи. Ще раз повторимо, що вводяться кульки лежачи, а вправи роблять стоячи. Складним вважається вправу, коли потрібно буде ходити з кульками усередині. Потрібно почати ходити по будинку, а потім можна виходити з ними на вулицю.

У використанні вагінальних кульок з метою тренування потрібна регулярність. Ці вправи треба робити по десять хвилин, але щодня, ніж робити по годині, але раз на тиждень. Головне не перестарайтеся, на все є свій час.
Коли утримувати кульки не буде важко, потрібно ходити з ними, переставляти ноги, як ходять топ-моделі по одній лінії.
Можна робити сидячи вправи і по черзі піднімати ноги і разом. Кульки під час цих вправ перекочуються і забезпечують тренування.

Вагінальні кульки для вправ

Немає якогось комплексу, вони залежать від ваших бажань.

- Утримання кульок
- Утримуйте всередині себе кульки, починати краще з 1 хвилини, а максимум тут не обмежений. Якщо вам здасться, що цього мало, змініть їх на складні кульки або підвісьте до мотузочки грузик.
- Переміщайте кульки по піхві вгору і вниз. У вас не відразу вийде, але з часом ви засвоїте цю вправу.
- Пробуйте випускати кульки по одній з піхви, виштовхуйте їх назовні.
- Потягніть за ниточку, пробуючи дістати з піхви кульки, а м'язами намагайтеся чинити опір і не випускайте їх.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Займайтеся 3 рази на тиждень, виконуйте кожну вправу 1 хвилину без перерви. Відпочиньте 1 хвилину і повторіть весь...
Амінокислоти - це стимулятори різноманітних найважливіших процесів в організмі людини. Досить багатьох людей...
У нас, дам, є дивна особливість, худнемо ми в перед літньої пори, весь пляжний сезон насолоджуємося результатом, а...
Як свідчить одна відома мудрість в людині все має бути прекрасним і душа і тіло. Однак, якщо для того, щоб пізнати красу...
Scroll To Top