Рекомендуємо прочитати

Як захистити себе від інфекцій при оральному сексі?

article3426.jpg

В матеріалі про римінг або анілінгус ми згадали про захисну плівку під час його виконання, яка захищає коханців від статевих інфекцій, тепер поговоримо про те, що ж це таке і як ними користуватися.

Латексні серветки
Латексні серветки продаються в будь-якому секс-шопі і можуть називатися ще жіночим презервативом. Вони являють собою полосочки латексу приблизно 15 на 15, кріпляться до клітора або анусу. В комплекті до них йде пакетик з мастилом - на неї кріпиться серветка. Призначені вони для кунілінгуса, анілінгуса або римінгу. Бувають з різними смаковими ароматами. Ціна питання - приблизно 60 грн. Немає можливості придбати серветки для орального сексу, зробіть їх самі: виріжте з латексної рукавички або презерватива. Іноді чоловіки примудряються надягати на презерватив, на язик але, скажемо відразу, відчуття при цьому всьому не дуже приємні - як жінці, так і самому партнеру.

Спец білизна
Не завжди з першого разу коханці пристосовуються до жіночих презервативів. Оральний секс може не вийти навіть з другого або третього. Тому як варіант можна купити білизну з вирізом на геніталіях і вшити туди шматочок латексу. Так ви не будете напружувати язик або притримувати каучукову смужечку руками.

Харчова плівка
Ще метод захисту під час орального сексу - використання звичайної харчової плівки. Її плюс у тому, що вона тонша латексних серветок, у неї немає специфічного присмаку і запаху. Її за допомогою мастила приклеюють до клітора або анусу і ласкають партнера язиком.

Презерватив
При мінєті фахівці рекомендують жінкам користуватися звичайними кондомами. Звичайно ж, з першого разу до гумки в роті не дуже звикнеш, але з практикою все прийде і вийде. 

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Якщо ти думала, що позбувшись невинності, ти відчувала останню біль під час проникнення статевого члена, то змушені...
Оральний секс по праву вважається одним з найкрасивіших і ніжних видів сексу. Він доставляє невимовну насолоду і дарує...
Статева імпотенція - повне або тривала відсутність здатності чоловіка до статевих зносин. Чому з'являються проблеми з...
Інфекційні захворювання жіночої статевої системи - вельми делікатна тема. Однак якщо вчасно виявити підступну хворобу...
Scroll To Top