Рекомендуємо прочитати

«Інтимна» епіляція

article3576.jpg

Деякі жінки позбавляються від волосся в області бікіні, але деякі додатково проводять подібну процедуру не лише на лобку. І це не є писком останньої моди. Ще в дев'ятнадцятому столітті, подібній процедурі піддавали себе більшість європейських жінок, а в арабських странах практично усім представницям слабкої статі проводилась повна епіляція геніталій.

Якщо ж говорити про нашу країну, то за статистикою, ситуація приблизно наступна: на сьогоднішній день близько 40% українок не позбавляються від інтимної рослинності абсолютно, 35% - роблять це частково, зображуючи якусь інтимну зачіску, ще 20% жінок виголюють волосся в інтимній зоні повністю, а решта 5% жінок проводять повну епіляцію в зоні бікіні.

Але це мова про жінок старшого віку, що ж стосується  молодих дів, то тут ситуація дещо інша.
В вікової категорії від шістнадцяти до двадцяти п'яти років, дами позбавляються від волосся на лобку в 60% випадків, ще приблизно 30%  можуть лише підголювати їх, і нарешті 5% дівчат не видаляють волосся зовсім або ж навпки - роблять повну епіляцію .

Таким чином, можна зробити висновок про те, що представниці прекрасної статі роблять вибір на користь позбавлення від волосся в цій інтимної зоні. Але, в цілому, питання залежить від самої жінки, і це її повне право вирішувати, як вчиняти з небажаним волоссям у цій частини тіла.

Сама по собі дана процедура не представляє ніякої небезпеки і шкоди для жінки. Єдиною умовою при цьому є наявність індивідуальних спеціальних інструментів для проведення даної процедури.

Перед тим, як приступити до її проведення, слід зволожити волосся. Якщо ви робите це вперше,  то не зайвим буде на початку трохи підстригти волосся.
Завершитися процедура повинна нанесенням лосьйону або крему після гоління, оскільки слід брати до уваги підвищену чутливість шкіри в цій зоні. Спеціальні косметичні засоби допоможуть уникнути подразнення. Якщо ж ви помітили появу врослого волосся, то в цьому випадку вам слід звернутися до косметолога.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Аспірин - лікарський засіб, що застосовується для зниження температури тіла, знеболювання, розрідження крові. Даний...
Синці під очима поряд з прищами і зморшками займають почесне перше місце серед ворогів жіночої краси. Якщо спати...
Розкішне та довге волосся - це мрія кожної дівчини, однак втілити її у життя цілком можливо. Необхідно запаститися...
Хочу розповісти вам про рецепт шикарної маски для обличчя, яку використовують в тайських SPA-салонах. Але при цьому її...
Scroll To Top