Рекомендуємо прочитати

Як зменшити подразнення після гоління ніг

article213.jpg

Ви користуєтеся бритвою, щоб прибрати волосся і зробити шкіру ніг красивою — гладенькою. Водячи бритвою по ногах, ви зовсім не думаєте, що на них можуть з'явитися малопривабливі червоні плями. На жаль, через неправильне гоління більшість жінок домагаються саме цього результату. Ви наносите на шкіру мильну піну і швиденько водите бритвою, що призводить до подразнення та почервоніння шкіри.

Справа в тому, що, збриваючи волосся, ви видаляєте частину епідермісу, верхнього шару шкіри. Червоність — це нормальна реакція по ушкодження тканини. Приплив крові до ураженої області зростає, щоб швидше зцілити рану, кровоносні судини розширюються, і шкіра червоніє.

Позбутися від подібного «опіку» досить важко. Всякий раз, заново збриваючи волосся, ви знову й знову подразнюєте поверхню шкіри.
Що ж робити? — Запитаєте ви. Один із шляхів уникнути подразнення — перестати голити ноги. Якщо це крайнє рішення вас не влаштовує, рекомендуються наступні процедури, що дозволяють уникнути червоності й сверблячки після гоління.

Підготуйте шкіру до гоління

Пом'якшіть волосся
Перш ніж починати голити волосся, потрібно його пом'якшити. Для цього як слід намочіть ноги або загорніть їх у рушник, намочений теплою водою. Кращий час для гоління — відразу після душу або ванни. Ваша шкіра зволожена, м'які волоски стирчать, так що гоління буде менше травмувати вашу шкіру.

Рекомендуємо забути про мило
Мило підсушує шкіру, ще більше подразнює її. Людям з чутливою шкірою варто користуватися кремом для гоління, що містять у своєму складі алое або інші заспокійливі засоби.
Якщо ваша шкіра схильна до подразнення, крем для гоління повинен допомогти. Нанесіть його на шкіру ніг після ванни, коли сама шкіра і волосся вже досить пом'якшені. Почекайте кілька хвилин, щоб шкіра перед голінням стала ще м'якше, і можете починати.

Зверху вниз
Голіть волосся в тому напрямку, в якому вони ростуть, тобто зверху вниз. Звичайно, ви досягнете не таких гарних результатів, але зате це не викличе такого роздратування волосяних фолікул, як при голінні у зворотному напрямку.

Знімаємо подразнення після гоління

Змастіть шкіру після гоління
Після гоління нанесіть на шкіру ніг спеціальний лосьйон.
При необхідності можна скористатися звичайним лосьйоном для тіла. Це допоможе зменшити почервоніння і зняти свербіж після гоління.

Рятівний гідрокортизон
Зменшити подразнення допоможе 1-процентний гідрокортизонової крем, яким слід змастити почервонілу шкіру ніг відразу після гоління. Почервоніння, печіння і подразнення негайно зникнуть.
Справа в тому, що гідрокортизон звужує кровоносні судини, має антисептичний ефект, зменшуючи приплив крові до обробленої ділянки, а, отже, і червоність. Можливо, вам знадобиться провести цю процедуру всього двічі в перший же день, і все симптому зникнуть.

!!! Ні в якому разі не вдавайтеся до допомоги гідрокортизону щодня. Будь-який засіб, що містить кортизон, можна застосовувати лише короткочасно. Змастіть їм шкіру разів зо два. В крайньому випадку, повторіть процедуру через пару днів.

При зловживанні кортизоном шкіра звикає до нього, і як тільки ви припиняєте застосовувати його, червоність і роздратування з'являються сильніше, ніж до лікування. Подібні препарати не призначені для щоденного застосування. Крім того, зловживання препаратами кортизону може викликати витончення шкіри. Кровоносні судини в оброблюваних ділянках можуть розширитися, можливо навіть поява ознак розтягування шкіри. Тому застосовуйте гідрокортизон тільки при крайній необхідності.

На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Жінки багато часу приділяють своїй красі і чого тільки для цього не придумали, щоб жінка стала гарніше - салони краси, SPA,...
Отже, що ж таке «гель»? Гель - це світлотвердіючий «дихаючий» полімер, який застигає під впливом...
Краснуха - це заразне, інфекційне та досить поширене захворювання. Як правило, вірус краснухи вражає дітей, хоча...
Щоб губи завжди були здоровими, дуже важливо стежити за їх станом, захищати, зволожувати і живити. Бальзам для губ,...
Scroll To Top