Рекомендуємо прочитати

Мигдальний пілінг шкіри: плюси і мінуси процедури

article2230.jpg

Вже довгий час салони краси користуються фруктовими кислотами у виготовленні засобів, здатних ефективно очистити поверхню шкіри обличчя.

Ще три десятиліття тому про це можна було тільки мріяти, а фруктові кислоти панували тільки в межах кухні, у вигляді добавок в солодкі і консервовані страви.

Мигдальний пілінг є саме таким способом очищенням за допомогою природної мигдальній кислоти. Її отримують в лабораторіях під тиском, витягаючи з кісточок мигдалю екстракт і розщеплюючи його за допомогою водню.

Окрім очищення мигдальна кислота має ще дуже важливу властивість - вона знищує бактерії, які розмножуються в порах шкіри. Таким чином, використовуючи всього лише один засіб, ви одночасно вбиваєте бактерії, і очищаєте поверхню шкіри від відмерлих клітин.

Очищення шкіри видаляє практично всі проблеми, з якими ви стикалися. Прищі, вугрі, пігментні плями йдуть без сліду після перших процедур. З часом стають менш помітними мімічні та вікові зморшки. Погодьтеся, що мигдальна кислота - це просто мрія для жіночої шкіри!

Популярний серед косметологів пілінг за допомогою гліколевої кислоти, оскільки вона також є натуральною за походженням. Однак у мигдальній кислоти є деякі переваги. Наприклад, уявіть, що ви володар чутливої шкіри і будь надмірно глибоке проникнення може вам нашкодити.

Саме за цими показаннями вам не підійде пілінг за допомогою гліколевої кислоти, тому що у неї дуже дрібні молекули, які проникають надто глибоко. А ось мигдальна кислота характеризується молекулами досить великих розмірів, які просто не в змозі пройти далі верхніх шарів шкіри, і саме тому не зможуть пошкодити вашу ніжну епідермо.

Як бути з очищенням шкіри взимку?

За умови, що ви використовуєте для очищення мигдалевий пілінг, приходити на процедуру можна в будь-який час протягом року. Зазвичай косметологи радять робити чистку особи в той час року, коли немає можливості обгоріти на сонці. Уявіть, яким ударом для вашої шкіри буде ультрафіолет відразу після чищення! Однак косметологи, які активно використовують мигдалеву кислоту при чищенні особи, говорять про те, що даним засобом цілком можна користуватися в будь-який час року. Мигдальний кислота захищає шкіру від сильного морозу, вологості і ультрафіолету.

Багато хто може припустити, що дія мигдального пілінгу буде незначним саме через те, що мигдальна кислота не зачіпає безпосередньо глибоких шарів шкіри і будуть не праві. Так, кислота не проникає в глибокі шари шкірного покриву, але її зовнішнього впливу цілком достатньо для того, щоб шкіра почала активно відновлюватися. Мигдальний кислота поставляє в клітини шкіри величезна кількість води, і вони буквально оживають на очах!

Протипоказання

Незважаючи на всі чудодійні засоби, якими володіє мигдальна кислота, протипоказання до її використання все ж є. Якщо у вас на обличчі або шиї є незагоєні рани, якщо ви страждаєте герпесом або маєте непереносимість мигдальної кислото, то косметолог підбере вам інший вид пілінгу.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Хімічний пілінг може впливати на різні шари шкіри, а для будови дерми характерна складна структура, тому відновлення...
ТОП 5 найкращих лосьйонів для обличчя. Ваша шкіра випромінює сяйво, радує молодістю і красою! Кілька домашніх продуктів...
Наше тіло захищене одягом, а обличчя завжди відкрито, тому воно сильніше піддається впливу шкідливих факторів...
Рецепти домашньої косметики включають в себе приготування різних масок, скрабів, лосьйонів, до складу яких входять...
Scroll To Top