Рекомендуємо прочитати

Догляд за шкірою після пілінгу

article2355.jpg

Хімічний пілінг може впливати на різні шари шкіри, а для будови дерми характерна складна структура, тому відновлення шкірних покривів після процедури має ряд особливостей.

Під час хімічного пілінга дерма обробляється кислотою, однак опіки залишаються контрольованими. Їх ступінь буде залежати від виду кислоти та її концентрації. Якщо процедура пілінгу виконується за допомогою карболової кислоти, буде видалений омертвілий епідерміс, а також верхні частини шкірного покриву до сосочкового шару, а опік можна віднести до III ступеня за рівнем травматичності.

Процедура з використанням трихлороцтової кислоти менш травматична, ніж глибокий пілінг, проте в період її проведення епідерміс буде знищений повністю. До побічних ефектів у даному випадку відноситься найсильніший свербіж, інтенсивне лущення шкіри, істотне подразнення і почервоніння шкірних покривів, значний набряк обличчя. Поверхневі процедури є самою щадною різновидом кислотного пілінгу, оскільки під час їх проведення віддаляється виключно поверхневий шар епідермісу.

Методика настільки безпечна, що процедуру можна проводити самостійно, а побічними ефектами стає тільки незначне лущення і невелике почервоніння, яке проходить досить швидко. Однак після проведення будь-якого хімічного пілінгу шкірні покриви вимагають правильного догляду, що включає інтенсивне зволоження. Потрібна делікатна і ретельна гігієна шкірних покривів лиця, а також рекомендується захищати шкіру від вітру, холоду та сонячних променів.

Інтенсивне зволоження потрібно, щоб повністю усунути наслідки процедури та підвищити негативні характеристики шкірних клітин, і для цих цілей ідеальним засобом стане гель-сироватка. Захист від сонця вкрай необхідний, щоб уникнути появи пігментних плям, оскільки після пілінгу дерма дуже сприйнятлива до ультрафіолетових променів. Можна використовувати сонцезахисні засоби, де передбачений максимальний рівень захисту.

Хоча гігієна відіграє найважливішу роль, очищення шкірних покривів повинно здійснюватися дуже дбайливо. Крім цього, в постпілінговий період не рекомендується торкатися руками до шкіри без необхідності, оскільки після хімічної обробки вона залишається дуже вразливою. Для захисту від зовнішніх впливів шкіру можна тонувати, використовуючи тоніки зі спеціальними розпилювачами.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

ТОП 5 найкращих лосьйонів для обличчя. Ваша шкіра випромінює сяйво, радує молодістю і красою! Кілька домашніх продуктів...
Рецепти домашньої косметики включають в себе приготування різних масок, скрабів, лосьйонів, до складу яких входять...
Наше тіло захищене одягом, а обличчя завжди відкрито, тому воно сильніше піддається впливу шкідливих факторів...
Вже довгий час салони краси користуються фруктовими кислотами у виготовленні засобів, здатних ефективно очистити...
Scroll To Top