Рекомендуємо прочитати

7 причин сухості шкіри

article2990.jpg

Хочеш дізнатися причину сухості і лущення твоєї шкіри? У цій статті ми допоможемо вам з'ясувати причину лущення вашої шкіри і сухості.

1. Куріння. Якщо ти куриш і не можеш відмовитися від згубної звички, тоді твоя шкіра під негативним впливом сигаретного диму шкіра стає виснаженою і лущиться. Тобі потрібно користуватися кремами з вітамінами А, Е і С.

2. Гаряча вода. Гаряча вода руйнує захисний бар'єр шкіри. Ти повинна пам'ятати що максимальна температура у ванні води повинна бути не вище 36 градусів і перебувай в ній не довше 10 хвилин. А вранці краще протерти шкіру обличчя шматочком льоду.

3. Ультрафіолет. Сонячні промені дуже шкідливі для нашої шкіри. Вони проникають у верхні шари шкіри і сприяють появі зморшок. Для того що б захистити шкіру потрібно наносити щодня косметику із захисним УФ-фільтром.

4. Хлорована вода. Вода в якій ми вмивалися щоранку - містить хлор. Хлор викликає роздратування і лущення шкіри. Тому потрібно намагатися умиватися тільки мінеральною або просто кип'яченою водою. Часто користуйся зволожуючими кремами.

5. Погодні умови. Наша шкіра може бути сухою через мороз, вітер, сонце, або сухісті повітря. У такому випадку запобігти сухість шкіри можуть допомогти зволожуючі маски або захисні маски і креми SPF-фільтром.

6. Кондиціонер. Коли працюєш в приміщенні, де встановлений кондиціонер, вологість повітря знижується, і шкіра стає сухою. Для того що б позбавиться від проблем з шкірою потрібно в приміщенні встановити зволожувач повітря.

7. Мило. Лужне мило здійснює на шкіру згубну дію, руйнуючи її захисну плівку між щадними пінками, гелями, молочком і маслами.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Цього літа мені захотілося спробувати щось новеньке з області косметології і загального оздоровлення. Вибір припав на...
Чи знали Ви раніше, що шкіра зони декольте набагато чутливіша, ніж шкіра обличчя? Взагалі, жінки рідко турбуються про...
Отже, почнемо з підбору фарби. Її вибір залежить безпосередньо від відтінку вашої шкіри і, природно, від кольору...
Маска для обличчя - ефективний засіб догляду за шкірою, відновлення тонусу і здорового сяйва шкіри. Пропонуємо вашій...
Scroll To Top