Рекомендуємо прочитати

Фарбування волосся без аміаку

article3268.jpg

У наш час майже 50% жінок використовують штучні фарби, але не всі знають, що звичні всім аміачні фарби можна замінити більш безпечними, тобто безаміачними фарбами.

Догляд за волоссям для дівчат у більшості випадків, стоїть на першому місці. Адже волосся явялється своєрідною прикрасою і гордістю дівчини.
Отже, що ж таке аміак? Аміак - це летючий газ з вельми їдким запахом. Він може з легкістю викликати роздратування на тілі, на слизових оболонках і на шкірі голови. Дія аміаку полягає в наступному: щоб провести пігмент всередину волосся, аміак починає руйнувати захисний роговий шар локонів і сульфідні зв'язки між молекулами, піднімаючи лусочки волосся, завдають удару по кутикулі. Як результат - волосся з часом починає тьмяніти, не може тримати воду, тому воно швидко стає ламким і сухим.

Але не все так сумно, тепер з'явилися нові безаміачні фарби, які набагато безпечніші для шкіри голови. Тепер у фарбу додають природні органічні матеріали, масла, бджолиний віск, бавовну. Такі пігменти дарують волоссю новий пігмент і допомагають відновити пошкоджену структуру волосся.

Барвники без аміаку за допомогою інноваційних формул стали ще більш стійкими і у них немає неприємного запаху, навпаки, вони видають фруктові і квітковий аромат. Така фарба не викликає роздратування на епідермісі, а вітаміни, протеїни і алігомінерали лікують і відновлюють пасма.

Варто відзначити, що фарби без аміаку не руйнують структуру шкіри і волосся, навпаки, вони їх навпаки зцілюють від усіляких ушкоджень і хвороб. Але, перед початком фарбування необхідно обов'язково перевірити, чи є у вас алергія на дану фарбу. Для початку краще нанести на шкіру рук (бажано на тильну сторону руки) фарбу, і якщо протягом 20-30 хвилин у вас не буде роздратування, значить, можна не боятися за епідерміс і слизову оболонку.

Що ж до нових пігментів у фарбі, то кожен з них відповідає за певну функцію відновлення і фарбування. Наприклад, смола і віск кристалізуються і запечатують структуру волосся, надаючи ефект ламінування. Сучасні компоненти, які замінюють аміак, дарують локонам нові пігменти і здатні відновлювати пасма.

Зверніть увагу на те, що безаміачними фарбами можна користуватися і в домашніх умовах, але вибирати потрібно тільки ті, які спеціально зроблені для самостійного використання. Фахівці стверджують, що домашні і салонні фарби нічим не відрізняються один від одного, щодо якості та результату фарбування.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

При щоденному розчісуванні на гребінці або щітці залишається невелика кількість волосся. Якщо в день у вас випадає 40-80...
Щоб фарбувати волосся самій, не обов'язково бути перукарем! Головне - дотримуватися основних правил і знати професійні...
Коли ми фарбуємо волосся, то хочемо, щоб вони якомога довше зберігали свій насичений і яскравий колір, але, на жаль, їх...
Зараз промисловістю випускається безліч фарб для волосся, є зовсім навіть непогані, наближені до натуральних, але якщо...
Scroll To Top