Рекомендуємо прочитати

Відповіді на інтимні питання

article3467.jpg

Проколи на статевих органах, в які вставляються спеціальні прикраси і предмети — це інтимний пірсинг. Розрізняють пірсинг жіночих статевих органів і чоловічих статевих органів.

Інтимний пірсинг це завжди модно, але ця мода виникла не сьогодні. Ще в давнину чоловіки і жінки були добре з ним знайомі.

Навіщо потрібен інтимний пірсинг?

Прийнято вважати, що інтимний пірсинг вносить різноманітність в сексуальне життя. Пірсинг можна активно використовувати під час попередніх ласк і любовних ігор.

Прихильники жіночого інтимного пірсингу вважають, що прикраси і предмети, вставлені в проколи на геніталіях, додатково стимулюють одного або обох партнерів під час статевого акту.

Деякі жінки роблять інтимний пірсинг на прохання свого партнера, інші приймають рішення про пірсинг самостійно, втілюючи в життя власні сексуальні фантазії. Є жінки, для яких інтимний пірсинг має лише декоративне значення, просто їм подобається так прикрашати своє тіло.

Інтимний пірсинг може мати психологічні аспекти. Для деяких жінок установка інтимного пірсингу може бути пов’язана з комплексом недостатньою сексуальної привабливості. Проколи в інтимній зоні дозволяють їм відчути себе більш розкутими і впевненими в собі. Жінки, наважуються на проколи геніталій, розраховують на додаткову увагу до себе і інтерес з боку потенційних статевих партнерів. Деяким дамам тема інтимного пірсингу допомагає порушити інтерес до своєї персони з боку чоловіка під час невимушеної розмови або флірту.

Де здійснюються проколи при жіночому інтимному пірсингу?

Є кілька варіантів жіночого інтимного пірсингу. Можна здійснити поверхневі генітальні проколи — це найпростіший варіант. Також проколюють великі статеві губи, малі статеві губи, капюшон клітора і сам клітор. Можна зробити відразу кілька проколів. В пірсинг-салонах є спеціальні каталоги, в яких можна уважно розглянути схеми проколів, фотографії і малюнки, щоб вибрати підходящий варіант. Кожна схема має свою назву — як правило, це якесь гарне жіноче ім’я.

Як довго відбувається процес загоєння?

Якщо інтимний пірсинг був проведений за всіма правилами, то процес загоєння займає від одного до трьох місяців. Це залежить від того, як жінка буде доглядати за місцем проколу і від дотримання елементарних правил особистої гігієни. Матеріал, з якого виготовлено прикраса, також має важливе значення в процесі загоєння (переважно золото, платина, титан, хірургічна сталь). Іноді загоєння може розтягнутися на кілька місяців.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Багатьох людей цікавить питання, від чого залежить тривалість статевого контакту. Тривалість статевого акту залежить...
Перш, ніж оприлюднювати всі нижче наведене, попереджаємо: захиститися від «делікатних» хвороб і небажаної вагітності...
Жіноче лібідо може залежати як від спадковості, так і від виховання і життєвого досвіду. Сексуальний потяг, не...
Багато дівчат роблять мінет своєму коханому чоловіку, тим самим доводячи, наскільки він їм близький. Інші ж навпаки -...
Scroll To Top