Рекомендуємо прочитати

Мастурбація і сексуальне виховання

article3598.jpg

Сексологи стверджують, що мастурбація - це звичайне явище для здорового підростаючого покоління, перший крок до парних експериментів і соромитися потрібно відсутності такої практики, ніж бути поміченим в процесі.

Сучасна індустрія секс-шопа, яка хоч і повільно, проте набирає обертів в нашій країні, пропонує ряд інтимних пристосувань, як для молодих людей, так і для зрілих сексуально активних людей. Щоб купити вібратор, лубриканти, інші секс іграшки і пристосування, в цьому немає вікових або інших обмежень, абсолютно всі можуть знайти для себе відповідний предмет насолоди.

Однак стереотипи стосуються не тільки самої мастурбації, а й щодо того, що вона властива тільки хлопцям. Чомусь склалася думка, що підвищений інтерес до свого тіла демонструють саме юнаки. Це зауваження абсолютно не має під собою будь-яких вагомих підстав, оскільки сексуальної зрілості досягають юні леді також , з різницею лише в гормонах керуючих цим процесом.

Мастурбація може бути як самостійним сексуальним актом, так і частиною партнерської гри.

Досвідчені в статевому житті люди можуть, не соромлячись піти в секс-шоп і придбати все необхідне. Вирішити проблему молоді, сором'язливим персонам, або тим, кому статус не дозволяє бути поміченим в такому закладі сьогодні допомагають віртуальні секс-шопи. Інтернет магазини інтимних пристосувань пропонують більш широкий вибір, в їх асортименті наявні предмети часто недоступні в точках продажу або вимагають попереднього замовлення. Завдяки послузі віртуального секс-шопа клієнту гарантується повна конфіденційність, а товар висилається в щільно упакованому вигляді без просвітів і специфічної форми.

Заперечувати свої бажання чи соромитися своєї сексуальності не варто і навіть в деякому сенсі шкодить фізичному і емоційному стану. Відомо, що стриманість провокує безліч проблем зі здоров'ям. Відсутність партнера не повинно стати перешкодою на шляху здорового сексуального життя!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Даремно більшість з нас дивиться на іграшки для дорослих з презирством і зверхньо, адже ці штучки недавно були визнані...
Отже, ти зібралася купувати свою першу в житті секс-іграшку, то, що буде радувати виключно і тільки тебе. Це прекрасний і...
Звучить, звичайно, майже фантастично, але особисто у мене є така подруга. Її досвід і наштовхнув на думку - як бути тим...
Жінки все більше хочуть контролювати своїх чоловіків. І це їм вдається. Під контролем слабкої половини знаходиться і...
Scroll To Top