Рекомендуємо прочитати

Види татуювань

article3465.jpg

Існує кілька видів татуювань. Класичними і найпоширенішими є татуювання, виконані стійкими барвниками. Вони робляться раз і назавжди. Багато тату-салонів в перелік своїх послуг включили можливість нанесення тимчасового татуювання.

Стійкі татуювання

Як уже було сказано, цей вид татуювань є найпоширенішим. Якщо таке татуювання втратило свій вигляд, краї розпливлися, а колір став неяскравим, її потрібно відреставрувати.

За допомогою хни можна одержати малюнок на шкірі різних відтінків — від яскраво-жовтогарячого до темно-коричневого.

Реставрація старих татуювань проводиться в будь-якому тату-салоні. Принцип нанесення фарби той же самий, що був описаний вище. Поверх старої фарби по тім же контурі наноситься новий шар фарби. При бажанні малюнок можуть злегка змінити, наприклад колір або розташування ліній.

Останнім часом стало модним робити комбіноване татуювання. Техніка його нанесення полягає в наступному: частина татуювання наколюється звичайним способом, а частина — шрамуванням, або скарифікацією.

При шрамувані на шкірі робляться невеликі надрізи, найчастіше скальпелем. Потім майстер набирає фарбу потрібного відтінку і наносить її на місце розрізу, утираючи в шкіру. Завдяки цьому на шкірі залишається опуклий малюнок. Це дуже хвороблива процедура, тому шрамування часто виконується не весь малюнок, а окрема його частина (око тварини, елемент орнаменту і т.д.).

Цей спосіб виконання татуювання здійснюється під місцевим наркозом. Шрамування вважається досить небезпечною процедурою, тому що татуювання довго гоїться, а ризик розвитку інфекції зростає в кілька разів.

Тимчасові татуювання

Зараз стали дуже модними тимчасові татуювання. Від звичайного татуювання вони відрізняються насамперед технікою виконання. Малюнок може зберігатися від декількох днів до року.

Деякі тимчасові татуювання наносяться на шкіру за допомогою різних маркерів. Вони тримаються всього кілька днів. Їх наносять без допомоги голок, тому ризик розвитку інфекції небагато скорочується, зате залишається небезпека алергійних реакцій.

Прийнято вважати, що тимчасові татуювання можна змити спеціальною рідиною або через якийсь час вони зникають самі по собі. Це ставиться тільки до татуювань, нанесеним за допомогою маркерів. Татуювання, зроблене на строк понад 2-3 міс, може не зникнути до кінця. Відомі випадки, коли на місці так званого тимчасового татуювання через якийсь час виникала некрасива розмита пляма.

Видалити таке татуювання можна тільки тим способами, що і звичайну стійку. При цьому на шкірі можуть залишитися некрасиві шрами.

Татуювання хною

Татуювання хною з’явилося в Африці і є традиційною формою боді-арта.

Такий вид татуювання ставиться до тимчасового і через якийсь час малюнок зникає. Особливістю татуювання хною є нанесення барвника на шкіру, а не під неї. Таке татуювання тримається близько 1 мес.

У деяких салонах, щоб одержати різні відтінки, у хну додають різні барвники. При влученні на шкіру вони можуть викликати алергійні реакції. Відомі випадки, коли татуювання, виконане хною, була причиною виникнення екземи.

Звичайно малюнок із хни наноситься на ступні, кісті, передпліччя. Саме в цих областях лікарями і була замічена поява певних змін шкіри. Щоб одержати однорідну масу для нанесення на шкіру, хну потрібно розтерти в порошок і розбавити водою до консистенції густої сметани. Деякі майстри додають у масу цукор, волоські горіхи, масло евкаліпта, лимонний сік або розбавляють її міцно завареною кавою або сподіваємося, червоним вином і різними настойками.

Пасту із хни наносять на шкіру всього на 1-2 г, а потім обережно зіскрібають. Ніж довше тримати хну на шкірі, тим темніше буде колір малюнка, але і сильніша буде можлива алергійна реакція.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Татуювання люди наносили на своє тіло ще в давні часи. І з давніх часів люди стоять перед проблемою видалення натільних...
Тільки що Ви повернулися з салону-тату і не можете натішитися з того, що нарешті зважилися зробити татуювання? Вітаємо!...
Косметологічне видалення татуювання під дією лазерного променя, вважається досить затребуваною процедурою. За сорок...
Сьогодні красиві татуювання на тілі жінки — це не лише прикраса, але і оригінальний метод самовираження. Так не завжди...
Scroll To Top