Рекомендуємо прочитати

Як правильно зробити начісування: покрокова інструкція

article2185.jpg

Багато хто говорить, що начісування дуже шкодить волоссю і виглядає неприродно, проте якщо ви навчитеся робити його правильно, він не принесе шкоди волоссю і буде виглядати дуже привабливо і сучасно.

До того ж, начісування - один із самих швидких і легких способів спробувати цікаві зачіски та урізноманітнити свій стиль.

Крок 1. Для початку необхідно вимити волосся. На брудному волоссі зробити начісування вийде, проте воно швидко втратить форму і опуститься під вагою волосся. Голову необхідно висушити, на мокре волосся начісування не роблять! Це дуже шкодить волоссю.

Крок 2. Візьміть гребінець з рідкими зубами, якщо ви збираєтеся робити начісування для того, щоб зміцнити зачіску, і з густими - для того, щоб надати волоссю пишність.

Крок 3. Відокремте верхній шар волосся, від шару, який ви будете начісувати. Верхнє волосся повинно як би закривати ваше начісування зверху.

Крок 4. Начісуємо волосся поступово, від кінчиків волосся до коренів. Намагайтеся робити все плавно і акуратно, щоб не сплутати волосся.

Крок 5. Зафіксуйте зачіску лаком. Зазвичай на тонкому волоссі начісування тримається чудово довгий час. Проте якщо у вас густе, важке волосся, без цього пункту не обійтися!

Намагайтеся дотримуватися всіх пунктів - і ваше волосся залишаться здоровими. Однак робіть начісування рідше, а після розчісування завжди зміцнюйте спеціальними засобами.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

При сучасній екології зберегти гарне, довге, доглянуте і густе волосся вкрай складно. Відсутність часу на догляд,...
Вперше почувши словосполучення «довготривала укладка волосся» багато жінок відразу ж згадують про хімічну...
Щоденне миття голови, що супроводжується гарячою укладкою з засобами стайлінгу -  явно не кращий вибір для здоров'я...
Будь-яка дівчина, яка мріє про розкішні, завитки локонів, знає, що кращого засобу, ніж бігуді, для цих цілей ще не...
Scroll To Top