Рекомендуємо прочитати

Догляд за волоссям

Лупа: причини її появи і способи позбавлення

Лупа: причини її появи і способи позбавлення
Лупа досить поширене захворювання шкіри голови, являє собою відлущені клітини шкіри. Процес лущення клітин - звичайне явище і не являє собою нічого екстраординарного. Однак якщо кількість відлущених клітин на голові непримеримо зростає, це починає викликати занепокоєння і сигналізує про наявність проблем з шкірою голови. Основною причиною появи лупи є функціональний збій, що тягне за собою порушення працездатності сальних залоз, або утворюється збій циклу оновлення шкіри. Прочитати »

Як не помилитися при виборі шампуню

Як не помилитися при виборі шампуню
Давно канули дні, коли шампунь використовувався лише для того, щоб змити з волосся бруд. Зараз, купуючи шампунь, ми вибираємо не просто рідину для миття голови, а багатофункціональний засіб по догляду за волоссям. Тому дуже важливо упевнитися, що ваш вибір є оптимальним. На що ж потрібно звернути увагу при покупці шампуня? Прочитати »

Засоби для миття волосся

Засоби для миття волосся
У чому перевага засобів для миття волосся? Це їх натуральність. Те, що ми наносимо на шкіру і на шкіру голови, врешті-решт, потрапляє в наш організм. Краще, щоб це були продукти харчування, а не кондиціонери, шампуні промислового виготовлення, які щедро присмачені віддушками, консервантами, барвниками й іншими «корисностями». Прочитати »

9 секретів фарбування волосся

9 секретів фарбування волосся
Щоб фарбувати волосся самій, не обов'язково бути перукарем! Головне - дотримуватися основних правил і знати професійні секрети, які допоможуть вам добитися потрібного відтінку і зберегти красу зачіски. Прочитати »
Scroll To Top