Рекомендуємо прочитати

Манiкюр i педiкюр

Способи лікування тріщин на п'ятах

Способи лікування тріщин на п'ятах
У літній період багато жінок стикаються з такою проблемою, як тріщини на п'ятах. Причиною їх появи влітку стає відкрите взуття. Тріщини на п'ятах мало естетичне видовище, до того ж це може викликати хворобливі відчуття. Тріщини можуть стати наслідком порушенням обмінних процесів в організмі, ожиріння, діабету, псоріазу, екземи. Але найчастіше тріщини на п'ятах виникають через підвищену сухості ніг, шкірного грибка і навіть плоскостопості. Прочитати »

Догляд за нігтями ніг

Догляд за нігтями ніг
Будь-якій жінці хочеться мати красиві і доглянуті нігті на руках і на ногах. Нігті на ногах повинні завжди виглядати добре незалежно від пори року. Тому необхідно відвідувати салон краси, щоб привести нігті в порядок. Однак, щоб ефект від процедур був помітний їх потрібно повторювати регулярно, а це вимагає грошових витрат, якщо ви не готові на розтрати щотижня, то цілком можливо навчитися робити правильний педикюр у себе вдома самостійно. Спробуємо відкрити секрети професійних майстрів. Прочитати »

Рідина для зняття лаку: з ацетоном або без?

Рідина для зняття лаку: з ацетоном або без?
Дуже важливо звертати увагу на засоби для зняття лаку, щоб забезпечити нігтям належний догляд. Вважається, що вибирати рідину для зняття лаку бажано без ацетону. Отже, може виникнути ряд питань. Перший: чим такий поганий ацетон? Другий: чим розчиняти лак для нігтів? Відповіді на ці запитання ви дізнаєтеся прямо зараз. Прочитати »

Який манікюр підійде для відпустки

Який манікюр підійде для відпустки
Їдучи до моря або просто подорожувати в іншу країну - ми хочемо насолоджуватися відпусткою, а не турбуватися про красу нігтів. Перед відпусткою (приблизно за добу) - зробіть манікюр та педикюр (обробку кутикули, подпилювання нігтів і т.д.) - це допоможе вам не турбується про нігті в перші дні на пляжі і виглядати на 100%. Прочитати »

Акрил і гель: в чому різниця?

Акрил і гель: в чому різниця?
Отже, що ж таке «гель»? Гель - це світлотвердіючий «дихаючий» полімер, який застигає під впливом ультрафіолетових променів, практично безпечних для людини. Гелеві системи нарощування зустрічаються декількох видів Прочитати »
Scroll To Top