Рекомендуємо прочитати

Акрил і гель: в чому різниця?

article455.jpg

Отже, що ж таке «гель»? Гель - це світлотвердіючий «дихаючий» полімер, який застигає під впливом ультрафіолетових променів, практично безпечних для людини. Гелеві системи нарощування зустрічаються декількох видів:

- Трифазна складається з трьох компонентів, тобто трьох різних рідин чи іншої густоти матеріалів, які будуть стояти біля майстра в трьох різних баночках. Кожен з компонентів виконує своє завдання: перший компонент забезпечує зчеплення гелю з натуральним нігтем; другий компонент використовують для моделювання нігтя - ось він і є еластичним і густим; а третій компонент запечатує ніготь, оберігаючи всі попередні шари від зовнішнього впливу, і забезпечує блиск гелевим нігтям .

- Двофазні гелеві системи - один компонент виконує ті ж функції, що і два перших в трифазній системі, а наступний - відповідно функції третього компоненту.

- В однофазних гелевих системах один компонент виконує всі три функції.

Тепер беремо акрил, тобто пудру або порошок, який, при змішуванні з мономером - спеціальна рідина, перетворюється в густу масу - акрилат, швидко твердіє на повітрі. Після затвердіння акриловий ніготь обробляють, спилюють всі нерівності, вирівнюють форму і полірують, тобто роблять з нього бездоганно довгий і рівний. До складу перших акрилів входив метилметакрилат, який може викликати алергічну реакцію, але сучасні препарати більш безпечні, так як в їх склад входить етил. Акрил і гель - обидва відносяться до сімейства акрилатів. Тим не менш, акрил володіє іншими фізичними властивостями - адже на відміну від гелю акрилове покриття висихає саме, без застосування ультрафіолетової лампи. І акрилові нігті, безумовно, міцніші і дешевші гелевих, але мають дещо вельми істотні недоліки: до складу акрилу входять кислоти, які все-таки можуть викликати подразнення шкіри, алергію і зробити ваші власні нігті ламкими і слабкими - відомі випадки, коли змінювалася навіть нігтьова пластина. До того ж у процесі нарощування доведеться миритися з дуже різким і неприємним запахом, який має застигаючий акрилат. Гелева ж технологія навпаки підходить людям з алергією, так як гель - це гіпоалергенний матеріал і не може викликати абсолютно ніякої алергії. Та й виглядають гелеві нігті більш натурально - відразу ж після затвердіння гель утворює бездоганно гладкий і блискучий шар.

Врахуйте і наступні позитивні моменти гелевої технології: гель пропускає вологу, продукти обміну речовин і не пригнічує біологічну систему рідного нігтя, дозволяючи йому дихати, а ультрафіолетові промені, випромінювані спеціальною лампою, виключають розвиток грибкових захворювань і сприятливо впливають на нігтьову пластину. Але немає лиха без добра, тобто навпаки - гелеві нігті набагато менш міцні, ніж акрилові - акрил вперше почали застосовувати в стоматології саме через його міцності для виготовлення пломб, тому майстри в більшості випадків радять тим, хто нарощує нігті вперше, поекспериментувати спочатку з акриловою технологією, щоб не втратити довгоочікувані пещені нігтики після першого ж дня «носіння». Тим більше, якщо ви побажаєте відразу ж наростити довгі нігті або хоча б такі що перевищують постійну довжину ваших власних нігтів - тут потрібна практика і звичка, інакше можна залишити про себе пам'ять у першій же дверці маршрутного таксі.

Акрилова технологія нарощування застосовується і для нігтів ніг. При цьому зазвичай майстер зберігає вашу власну довжину, ну, а занадто короткі нігті трішки подовжує. Нарощування нігтів на ногах, як правило, вистачає на все літо - тобто саме на той період, в який ця процедура користується найбільшим попитом у клієнтів. Причому нарощування нігтів на ногах виконує не тільки декоративну функцію - за його допомогою можна, наприклад, випрямити вростаючі нігті. Оскільки акрил дуже твердий матеріал, він тримає ніготь, не дає йому вигнутися і поступово тягне його за собою в правильному напрямку.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Їдучи до моря або просто подорожувати в іншу країну - ми хочемо насолоджуватися відпусткою, а не турбуватися про красу...
Ви користуєтеся бритвою, щоб прибрати волосся і зробити шкіру ніг красивою — гладенькою. Водячи бритвою по ногах, ви...
З року в рік штучні нігті стають все популярнішим і популярнішим. Сьогодні «нарощування нігтів» це процедура, яку...
Щоб губи завжди були здоровими, дуже важливо стежити за їх станом, захищати, зволожувати і живити. Бальзам для губ,...
Scroll To Top