Рекомендуємо прочитати

Рідина для зняття лаку: з ацетоном або без?

article259.jpg

Дуже важливо звертати увагу на засоби для зняття лаку, щоб забезпечити нігтям належний догляд. Вважається, що вибирати рідину для зняття лаку бажано без ацетону. Отже, може виникнути ряд питань. Перший: чим такий поганий ацетон? Другий: чим розчиняти лак для нігтів? Відповіді на ці запитання ви дізнаєтеся прямо зараз.

Вирішили додати нігтям новий тон? Обережно, якщо в рідині для зняття лаку міститься ацетон, готуйтеся до гіршого: він руйнує нігтьову пластину, викликає появу тріщин, пересушування нігтьової пластини і навколишньої шкіри, надає потужний хімічний вплив на організм в цілому. Крім того, ацетон швидко випаровується, внаслідок чого пересушує ніготь, він стає тьмяним і втрачає природний блиск, колір.

Рідини для зняття лаку з ацетоном легко видаляють лак з нігтів, але при тривалому використанні, вони можуть привести до знежирення нігтів. В результаті, нігтики стануть ламкими і будуть постійно розшаровуватися.

Щоб нігті і ви були здорові, вибирайте м'які замінники ацетону - засоби з етилацетату, бутилацетатом або метилетилкетону, вони не агресивні по відношенню до нігтьової пластини. Крім цих розчинників, в рідину повинні входити й інші компоненти: різні вітаміни, воски, які навпаки, сприятимуть зволоженню і пом'якшенню нігтів.

Такі засоби також добре видаляють лак з нігтів, але на відміну від ацетонових засобів, не порушуючи структуру нігтьової пластинки. І прилеглі ділянки шкіри залишаються гладкими і м'якими.

Найбільше нігті люблять, коли їх обдаровують вітамінами Е і B5, які зміцнюють структуру нігтів і вітаміном F, він підтримує водно-жировий баланс.

А ось, щоб знизити згубний ефект розчинників в 2 рази, шукайте в засобі олії: рицинова, розова, кедрова, масло лаванди, масло зародків пшениці, масло жожоба. У цьому випадку на флаконі буде написано два в одному. До речі, добре, якщо з маслами пом'якшувальними в рідину для зняття лаку входять аромамасла, наприклад, троянди або ванілі. З ними нігтям буде м'яко, а вам приємно стирати лак для нігтів і дихати.

Коректор манікюру
З іншого боку, для завершення манікюру дуже корисно придбати спеціальний олівець - коректор. Він як ластик стирає всі недоліки і потьоки лаку, які відбуваються під час фарбування нігтів. Такі коректори манікюру мають змінні наконечники і легко виправлять помилки в манікюрі.

І останнє, нанесіть рідину на ватний тампон, вона повинна його охолоджувати. Правильний засіб не може бути жирним і липким. Така покупка безпечна до самих кінчиків нігтів.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Довгі нігті - це заповітна мрія практично кожної сучасної дівчини. Вони здатні візуально подовжити пальці, надаючи їм...
Щоб нігті не слоїлися і не ламалися, треба купити в аптеці вітамін Е і вітамін А в капсулах. Упаковки по 50 штук. Не...
Часто жінки приховують ламкі нігті під нарощеними, підтримувати же свої натуральні нігтики в хорошій формі досить...
Одна з найбільш хвилюючих жінок речей - це розмір її одягу. Багато жінок вважають, що чоловікам подобаються худенькі, і...
Scroll To Top