Рекомендуємо прочитати

Біжутерія

article1724.jpg

Як стверджують психологи, біжутерія лікує. Особливо якщо вона зроблена з натуральних металів. Дерево містить ароматичні смоли та олії, які поступово випаровуються і проводять з нами непомітні сеанси ароматерапії. Морські мушлі містять речовини, що володіють знеболюючим ефектом. Помічено, що любителі перламутрових прикрас рідше за інших п'ють анальгін і звертаються до лікаря. Покупка нового колечка, браслета або сережок допомагає зняти стрес і піднімає настрій.

Біжутерія — це яскраві намистинки, ніжні квіточки, променисті стрази, дзвінкі ланцюжка, матова емаль, м'які ремінці і т.д. Біжутерія втілюється в яскравих кольорах і несподіваних матеріалах і так швидко реагує на примхи моди, що підходить всім і під все. Вона буває класична, авангардна і етнічна.

Біжутерія

Класична біжутерія копіює натуральні коштовності. Для цього використовується гальваніка — покриття недорогоцінного металу золотом, сріблом або родієм і традиційні вставки: скло, кристали Сваровскі, фіаніти, циркони, фарфор, штучні перли.

Авангардна біжутерія — високохудожні авторські роботи, абсолютно самостійні, не намагаються видати себе за коштовності. Тут в хід йде шкіра, пластмаса, штучні смоли, дерево, тафта, стрічки, паєтки і т. д.

В етнічному стилі намішано китайські, африканські, індійські, індіанські, японські мотиви. Матеріали самі що ні на є етнічні: дерево, бісер, перламутр, черепашки, напівдорогоцінне каміння, шкаралупа кокоса, насіння тропічних рослин.

Біжутерія

Італійці виробляють неймовірну біжутерію — від класики до етніки. У Римі чи Мілані можна сміливо купувати незвичайне колечко — воно виявиться останнім писком моди. Але головна гордість італійських майстрів — муранське скло, секрет виготовлення якого і тепер зберігатися в таємниці. Прикраси муранских дизайнерів можна купити у Венеції та на острові Мурано.

Біжутерія

Історія компанії Svarovski почалася в 1981 році в крихітному містечку Ваттенс у передгір'ях Тірольських Альп. Там нащадок богемських склодувів скрипаль Даніель Сваровскі винайшов апарат для виробництва штучного кришталю. Кристали стали відомі в усьому світі своєю красою і якістю огранювання. Сім'я Сваровськи почала гордо іменуватися династією.

В Іспанії, де художники виховані на традиціях Далі, Гауді, Пікассо і Міро, ремесло досягло найвищих висот і проявляється в найнесподіваніших формах. Там роблять біжутерію всіх мислимих видів, кольорів і фасонів, а потім продають її прямо на вулиці або в маленьких лавках Готичного кварталу. Особлива принадність таких прикрас в тому, що їх не можна купити в іншому місці, крім як у Барселоні та Ситжесі, це не предмет експорту.

Біжутерія

На Сході законодавцем моди є Південна Корея. Біжутерія з Сеула не дорога, але грунтовна і якісна. Корейці спеціалізуються на різнокольорових скельцях і гнутій тяганині. А ще вони роблять найкращі в світі металеві ланцюжки. Так само добре даються корейцям усипані стразами шпильки для волосся, крабики, обідки і брошки.

На хвилі етнічної моди вперед виходить Австралія. Тут з'явився новий стиль біжутерії — вона створюється на основі стародавніх аборігенскіх малюнків, оброблених сучасними дизайнерами в урбаністичному стилі.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Scroll To Top