Рекомендуємо прочитати

Секс пози з камасутри ч.4

article2699.jpg

Важливим аспектом у стосунках чоловіка і жінки є інтимне життя. Тут є свої правила і нюанси. Інтимні стосунки не терплять одноманітності. За твердженнями сексологів, різні сексуальні пози дозволять урізноманітнити інтимні відносини, зробити їх більш багатими і насиченими. Різноманіття варіантів секс поз дозволить підібрати саме те, що найбільше підійде кожному з партнерів у відповідності з його фізичною і анатомічною будовою. Можливості людського тіла дозволяють спробувати самі різні сексуальні пози.

Лептоп
Чоловік сидить у просторому кріслі з подушкою під колінами для рівноваги. Жінка сідає зверху і закидає ноги йому на плечі так, щоб вони впиралися в крісло. Він допомагає їй утримувати рівновагу, обійнявши за талію. Після проникнення вона задає хитний ритм, притискаючи ноги до крісла, коли він притягує до себе її стегна.

Секс пози з камасутри 

Квітучий лотос
Чоловік сидить зі схрещеними ногами, а жінка сидить на ньому, обхопивши ногами його талію. Він допомагає їй рухати стегнами і пестить груди і сідниці.

Секс пози з камасутри

Чарівна гора
Спочатку спорудіть гору з подушок. Жінка стає на коліна перед подушками і нахиляється вперед. Чоловік стає на коліна ззаду і глибоко в неї входить. Обов'язково використовуйте для цієї пози тверді подушки.

Секс пози з камасутри

Кілок
Чоловік лежить з витягнутими ногами в положенні цвяха. Жінка лягає зверху. Коли чоловік входить, вона витягує ноги і починає рухатися назад і вперед з тією швидкістю, яка їй подобається. Це прекрасна секс-поза для повного тілесного контакту, для поцілунків і дотиків. Поза підходить для власників великого чоловічого достоїнства, так як проникнення виходить не дуже глибоким.

Секс пози з камасутри

Сідло
Чоловік сидить на стільці, а його партнерка — у нього на колінах, спиною до нього. Вона використовує силу ніг для руху вгору і вниз, а він може пестити її клітор і груди. Для більш легкого проникнення жінка може трохи нахилитися вперед.

Секс пози з камасутри

Плуг
Жінка лягає на край ліжка так, щоб на ліжку залишалися тільки її стегна. Вона утримує свою вагу на ліктях. Чоловік піднімає її ноги і стегна, щоб увійти ззаду.

Секс пози з камасутри

Пропозиція
Ця поза для сексу вимагає практики! Стоячи на колінах, обличчям до обличчя, чоловік ставить ліву ногу на підлогу перед собою (так, начебто він робив пропозицію руки і серця), а жінка ставить свою праву ногу на підлогу і присувається ближче. Проникнення відбувається, коли він нахиляється вперед.

Секс пози з камасутри

Сидячий м'яч
Жінка в напівсидячому положенні, чоловік входить в неї у напів сидячому положенні ззаду. Вона контролює рухи, повільно погойдуючись на п'ятах, а чоловік може цілувати її спину. Ця поза вимагає великої гнучкості, проте дозволяє чоловікові заново відкрити ті частини жіночого тіла, про які він часто забуває.

Секс пози з камасутри

Корабель
Чоловік лежить на спині, а жінка просто сідає на нього, тримаючи ноги на одній стороні так, щоб сісти хрест-навхрест. Жінка контролює всі рухи.

 Секс пози з камасутри

Стійка на плечах

Жінка лежить на спині. Вона використовує руки, щоб підтримувати нижню частину спини і піднімає ноги вгору, поки не виявиться в положенні стійки на плечах. Чоловік стає перед нею на коліна, бере її за щиколотки і переміщує свої коліна до її плечах. Потім він тримає її за стегна, а вона охоплює руками його стегна для рівноваги і регулює кут проникнення. У цій секс-позі краще всього починати повільно.

Секс пози з камасутри

Бічний удар
Жінка лежить на боці, спиною до партнера. Чоловік стає на коліна у неї за спиною. Він просовує своє коліно у неї між ніг і входить. Вона витягує ногу перед собою для кращого рівноваги і щоб дати йому більше огляду. Він тримається за її стегна.

Секс пози з камасутри

Равлик
Лежачи на спині, жінка підтягує коліна до грудей і ставить ноги на плечі партнера. Він стає перед нею на коліна і входить, утримуючи вага руками з обох сторін її плечей. Так як ця поза для глибокого проникнення, її слід пробувати тільки з гарною змаскою, щоб уникнути болючих відчуттів для жінки. Поза є дуже стимулюючою для жінки, особливо якщо чоловік кінчає в цьому положенні.

Секс пози з камасутри

 Сфінкс
Жінка лежить на животі, вага переноситься на передпліччя, одна нога зігнута і відведена в сторону, інша нога витягнута назад. Партнер зверху і входить позаду, утримуючи свою вагу на руках. Тиск його тіла на таз жінки створює додаткове задоволення, а ритм його рухів призведе обох до потужного оргазму.

Секс пози з камасутри

Повелитель сход
Для цієї секс-пози вам знадобиться сходи. Жінка стає на коліна перед своїм партнером на сходах (вибирайте нижні сходинки!). Вона тримається за сходинка для рівноваги, а він тримає її за стегна і входить ззаду. Цю позу можна використовувати і для анального сексу.

Секс пози з камасутри

Візок стоячи
Ця поза для сексу досить складна, але ми рекомендує її, так як при правильному виконанні приємно буде обом! Жінка стає на карачки, поклавши руки на подушку. Чоловік стає ззаду на коліна і входить, зігнувши й піднявши одну ногу, щоб можна було легко встати. Після проникнення він бере її за ноги і повільно піднімає, при цьому встаючи і тримаючи коліна зігнутими.

Секс пози з камасутри

Читайте також "Секс пози з камасутри ч.1" та "Секс пози з камасутри ч.2", "Секс пози з камасутри ч.3"

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Широко поширена думка, що між жінкою і чоловіком дружби в чистому вигляді бути не може і так чи інакше все зведеться до...
Американськими експертами був складений список страхів, що призводять жінок до відмови від сексуальних контактів....
Багатьох людей цікавить питання, від чого залежить тривалість статевого контакту. Тривалість статевого акту залежить...
Хочете внести краплю новизни у ваші почуття, додайте до них краплю ... ефірного масла ...
Scroll To Top