Рекомендуємо прочитати

Болеро до вечірньої сукні

article1815.jpg

У наш час все більше представниць прекрасної статі віддає перевагу до вечірньої сукні таку частину гардеробу як болеро. Болеро є коротким жакетом, і може стати, безсумнівно, деталлю вечірньої сукні. Болеро в більшості випадків без застібки, але дизайнери зараз роблять їх і з застібками, і з стрічками, ішими «штучками». Рукава у даного жакета можуть бути короткими, довгими, три чверті. Цей жакет чудово підходить як до прямих вечірніх суконь, так і до пишних. Болеро, підібране до вечірньої сукні, здатне приховати недоліки фігури.

Чому болеро чудово підходить до вечірньої сукні?

Самою незаперечною перевагою болеро, яке підбирається до вечірньої сукні це те, що дана частина гардероба підходить жінці з різною фігурою. Вибравши сукню занадто обтягуючу, можна приховати деякі недоліки.

Також потрібно відзначити, що цей жакет красиво витягує силует жінки, роблячи більш стрункою фігуру. Крім цього, болеро маскує великі плечі, повні руки (у більшості вечірніх суконь дані частини тіла відкриті) і прекрасно підкреслює груди.

Болеро можна вважати справжнім порятунком для тих жінок, у яких існують проблеми з шкірою, для тих, у кого проблемні місця у верхній частині спини або в області плечей. Якщо жінка раніше не могла дозволити собі надіти відверте вечірнє плаття, то тепер, за допомогою цього жакета, їх можна носити сміливо.

Безсумнівно, болеро здатне образ жінки зробити завершеним, надати саме ту родзинку, якої не вистачає в вечірньому вбранні. Потрібно відзначити, що правильно підібраний жакет до вечірньої сукні, ні в якому разі не обважнює її.

Як підібрати болеро до плаття?

Дуже оригінально виглядає болеро, якщо виконане воно з матеріалу такого ж, як і вечірнє плаття. Також даний жакет чудово виглядає, якщо він збігається за стилем, або відтінку з вечірньою сукнею. Великою популярністю зараз користується болеро, зроблене з лебединого пуху. Не менш популярні болеро з мереживом, які дозволяють надати образу жінки невимушеність і романтичність.

Щоб уникнути помилки при виборі даного жакета до вечірньої сукні, рекомендується приміряти його разом з нарядом. Таким чином, ви виберіть відповідну довжину болеро і фасон. Якщо ви перевагу віддаєте класичному стилю, то слід вибирати жакет під колір чорного вечірнього вбрання - таке поєднання чудово підійде для різних урочистих заходів. Якщо ви віддаєте перевагу над своїм образом проводити експерименти, то віддавайте перевагу болеро, які відрізняються кардинально по фактурі і за кольором від вечірньої сукні. Це рішення сміливе, але воно підкреслить вашу індивідуальність.

Вибираючи болеро до вечірнього вбрання, слід звернути увагу на різні застібки, зав'язки. Якщо вам вони не подобаються, то вибирайте жакет без застібок, а на роль фіксатора чудово підійдуть всілякі елегантні брошки, які, в залежності від надягається вечірньої сукні, можна міняти.

Болеро з ажурною в'язки створить образ жіночності, романтичності і чуттєвості. У наш час дуже модні жакети, зроблені гачком. Такі оригінальні болеро часто зустрічаються на показах різних відомих дизайнерів. Для надання своїм моделям ексклюзивності, йти в хід можуть красиві гудзики, бісер, перли, шовкові стрічки, паєтки та інші прикраси. Але потрібно знати, що різноманітного блиску у вечірньому вбранні занадто багато не повинно бути. Також в наш час існує великий вибір атласних болеро - це прекрасне доповнення до вечірньої сукні.

Безсумнівно, що хутряне болеро в поєднанні з вечірньою сукнею зробить вас просто чарівною. Дані болеро користуються великою популярністю у наречених та випускниць. Ці жакети прикрашають і рятують від прохолоди. Вибираючи даний жакет до вечірньої сукні, не забудьте про взуття і сумочку. Взуття в цьому випадку підійде класична з високим каблуком.

Безсумнівно, вечірнє болеро має до вас привертати увагу оточуючих. Гіпюровий жакет чудово впорається з даним завданням. Болеро - це річ, за допомогою якої будь-яке вечірнє плаття можна зробити гармонійним.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Scroll To Top