Рекомендуємо прочитати

Секс пози з камасутри ч.2

article2697.jpg

Скільки поз у сексі ви могли б назвати відразу? А скількома позами для сексу ви користуєтеся? А якщо не після спільного перегляду порно або поз в картинках і не на свято після пляшки шампанського? А якщо чесно, а не під час обговорення з найкращою подругою? Моя цифра менше 10, щоправда, менше 10 поз для сексу. Ну добре, навіть менше 5. А в останніх відносинах взагалі дорівнювала 2-3. А, виявляється, у світі сексу існує стільки цікавих поз! Спільними зусиллями не дамо їм залишитися лише ілюстраціями в посібниках для дорослих!

Денне задоволення
Це гарна, розслаблююча поза, яка ідеально підходить для того, щоб відновити дихання під час довгих занять сексом. У жінки вільні руки і вона може пестити свого партнера або просто дивитися йому в очі. Жінка лежить на спині, а чоловік лежить на боці під прямим кутом до неї. Вона закидає ноги на його стегна для м'якого проникнення.

Секс пози з камасутри

Підйом до бажанням
Вашому чоловікові знадобляться сильні руки, щоб витримати цю позу — тому якщо йому не вистачає сили, краще не пробувати. Чоловік міцно стоїть на підлозі, стегна розведені, коліна злегка зігнуті. Коли він піднімає на себе жінку, вона охоплює його стегна ногами. Вона ставить ноги на край ліжка, утримуючи таким чином рівновагу. Вага буде сприяти глибокому проникненню, коли вона буде рухатися вгору і вниз.

Секс пози з камасутри

Зворотне ковзання
Для цієї пози необхідно вміння і пеніс хороших пропорцій… Чоловік лежить на спині з витягнутими ногами. Жінка сідає зверху, обличчям до нього. Він входить. Потім вона витягує ноги до його плечей і відхиляється так, щоб підтримувати себе руками. Тримаючись за його ноги, вона може маневрувати своїми рухами вперед і назад.

Секс пози з камасутри

Балансуючий акт 
Чоловік лежить на спині з розведеними ногами. Жінка сідає зверху між його стегон. Чоловік тримає її за стегна, щоб направляти своє проникнення. У цій позі ритм задає чоловік. Жінка може пестити себе або дотягнутися до проміжку між анусом і мошонкою чоловіка.

Секс пози з камасутри

Патронташ
Жінка лежить на спині з піднятими до грудей колінами. Чоловік стає перед нею на коліна так, щоб вона могла поставити ноги йому на груди. Він кладе свої руки на її коліна, а вона обхоплює його стегна. Жінка може зробити проникнення більш глибоким, притягнувши чоловіка ближче до себе. У цій позі добре стимулюється точка G. Задоволення зростає, коли чоловік притискає коліна жінки вниз.

Секс пози з камасутри

Міст 
Пробуйте цю позу, тільки якщо ваш чоловік супер гнучкий і сильний — ви ж не хочете, щоб у нього була грижа! Чоловік стає в позу «місток», а жінка сідає зверху на його пеніс. Утримуючи вагу ногами, вона рухається на чоловікові вгору і вниз. Не залишайтеся в цій позі занадто довго, інакше він може втратити свідомість через припливу крові до голови!

Секс пози з камасутри

Метелик 
Ключ до цієї позі — це правильний кут. Жінка лежить на спині на відповідному предметі меблів. Чоловік стає перед нею і закидає її ноги собі на плечі. Вона опускає руки вниз, щоб підняти стегна, а він тримає її за сідниці.

Секс пози з камасутри

Свічка
Жінка лежить на спині, голова на подушці, таз піднятий ще однією подушкою, коліна підтягнуті до грудей. Її партнер стоїть перед нею на колінах і входить. Його руки вільні і можуть пестити її стегна.

Секс пози з камасутри

Виклик
Для цієї складної пози вам знадобиться міцний стілець і запас гнучкості і сили. Жінка нахиляється вперед в сидячому положенні, її ноги на стільці, а лікті на колінах. Чоловік входить ззаду і міцно тримає її за талію, щоб допомогти їй утримати рівновагу.

Секс пози з камасутри

Затискач
Чоловік стоїть, а жінка обхоплює його ногами за талію. Чоловік підтримує її за спину. Для більшої підтримки та більш глибокого проникнення жінка може спертися ліктем спиною об стіну. Ця поза зручна тим, що її можна робити в будь-якому місці. Єдиний недолік в тому, що чоловік повинен бути достатньо сильним, щоб утримувати свою партнерку в повітрі.

Секс пози з камасутри

Класика
Це цікавий варіант класичної місіонерської пози. Жінка лежить з розведеними ногами, під сідницями подушка для більш глибокого проникнення. Чоловік лягає зверху і входить, утримуючи свою вагу на руках і контролюючи руху. Ця поза одночасно і стимулює, і розслабляє, дозволяючи парі обіймати і пестити один одного. Рухи жінки обмежені, проте вона може вільно пестити партнера руками.

Секс пози з камасутри

Скріпка
Чоловік лежить на спині з зімкнутими ногами. Жінка сідає зверху. Після того як він увійшов, вона відхиляється назад, утримуючи свою вагу руками. Вона задає ритм рухів, а він стимулює її клітор (і насолоджується виглядом).

Секс пози з камасутри

Навхрест
Жінка лежить на боці, піднявши руки над головою. Чоловік лежить на боці під прямим кутом до жінки. Вона піднімає ногу, щоб він міг влаштуватися між її стегон. Він тримається за її плечі для рівноваги при м'яких погойдучих рухах.

Секс пози з камасутри


Захват
Ця секс поза може бути більш комфортною, якщо підкласти під сідниці жінки подушку, щоб злегка підняти її стегна. Жінка рухає своїм тазом спочатку в одну, а потім в інший бік. Прекрасна поза для сексу після вечері.

Секс пози з камасутри

Герой
У цій позі жінка лежить на спині, притягнувши коліна до грудей, ноги витягнуті в напрямок стелі. Чоловік стає на коліна, його стегна під її сідницями, таким чином вона може на них спертися після проникнення. Чоловік використовує вільну руку, щоб притиснути її стегна до грудей для кращого проникнення.

Секс пози з камасутри

Петля
Ця секс-поза прекрасно підходить для контролю глибини проникнення. Чоловік стає на коліна, відхилившись назад, і використовує одну руку для того, щоб утримувати рівновагу. Жінка теж стоїть на колінах, спиною до нього в позі по-собачому. Вона сідлає на нього, нахилившись вперед на лікті. Він може використовувати вільну руку, щоб пестити і дразнити її.

Секс пози з камасутри

Гонча
Варіант традиційного сексу по-собачому — жінка стає на карачки, однак при цьому опускається на передпліччя, а чоловік входить ззаду і пестить її груди.

Секс пози з камасутри

Читайте також "Секс пози з камасутри ч.1"

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Американськими експертами був складений список страхів, що призводять жінок до відмови від сексуальних контактів....
Широко поширена думка, що між жінкою і чоловіком дружби в чистому вигляді бути не може і так чи інакше все зведеться до...
Хочете внести краплю новизни у ваші почуття, додайте до них краплю ... ефірного масла ...
Багатьох людей цікавить питання, від чого залежить тривалість статевого контакту. Тривалість статевого акту залежить...
Scroll To Top