Рекомендуємо прочитати

Як і з чим носити картату сорочку

article2329.jpg

Найвідоміша клітка називається "шотландкою". Являє собою візерунок з подвійних чорних і білих ліній на червоному тлі.

По суті, весь картатий одяг родом саме з Шотландії. За свідченнями істориків, в Англії довгий час забороняли, носити картатий одяг, і каралося це мало не штрафом або кількома місяцями в'язниці, а були такі часи, коли за носіння картатого принта вас могли звинуватити в державній зраді. Чому? Все просто, клітинка - це візерунок бунтарної Шотландії, а значить, вона під забороною.

Спочатку картата сорочка сприймалася виключно, як чоловіча річ, але з часом, як і багато чоловічих речей, стала носитися жінками, причому, носитися з величезним успіхом! Зараз сорочку в клітинку цілком можна порівняти за ступенем універсальності з маленьким чорним платтям від мадам Шанель.

Широка або приталена?


Сорочка в справжньому чоловічому стилі, як ніби ви тільки що зняли її зі свого чоловіка або хлопця прекрасно виглядає на жіночому тілі. Ви можете носити її як завгодно і поєднувати абсолютно з будь-якими речами! Вона буде вас лише прикрашати. Заправлена в джинси, одягнена поверх коротких шортів або лосин вона буде неперевершена, зрозуміло, і ви разом з нею!

Якщо ви низького зросту і щуплувата панночка, то у великий сорочці ви просто загубитесь. Тому придбайте жіночий варіант сорочки в клітинку - вам це піде більше.

Носити сорочку по – жіночому


Якщо вам здається, що виглядаєте не більше і не менше, а саме як суворий західний ковбой, то спробуйте слідувати простим порадам.

Розстебніть пару верхніх ґудзиків і заправте сорочку в джинси. Так ви будете виглядати дуже сексуально, і не будете здаватися ковбоєм. Хотілося б поглянути на ковбоя, який розстебне верхні ґудзики своєї сорочки!

Спробуйте підібрати до сорочки шарфик або дерев'яний класичні буси. Також чудово підійдуть прикраси в етнічному стилі. Якщо є такий варіант в магазині, то купіть сорочку в клітку, але прикрашену оборкою або мереживом. Цікаво і не нудно.

Картата сорочка здатна трохи скоригувати вашу фігуру. Якщо у вас широкі стегна і вузькі плечі, то можете негайно починати носити картаті сорочки - вони візуально збільшують верх. Якщо ви від природи володієте вельми широкими плечима, то теж можете бігти за обновкою у вигляді сорочки в клітку. Розстебнуті верхні ґудзики приберуть зайву ваговитість.

Куди надіти таку сорочку?


Зрозуміло, стандартну картату сорочку чоловічого крою ви одягнете хіба що вдома, в саду, при виході на пікнік з друзями. А ось варіанти картатого одягу підійде зовсім в різні місця. Навіть в офіс можна прийти в блузі в клітинку, і ніхто не зможе сказати нічого проти, бо офісний стиль дотриманий.

Головний секрет цієї сорочки в її простоті. У ній немає нічого зайвого, нічого кричущого, що кидається в очі. Вона здатна прикрасить будь-яку жінку, і ви обов'язково скористаєтеся цим її перевагами!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Scroll To Top