Рекомендуємо прочитати

Прощавай невинність

article1776.jpg

Нарешті ти стала досить дорослою і, як мовиться, зрілої дівчинкою, або якщо точніше сказати — вже дівчиною. І звичайно, ти вже замислювалася або тільки починаєш замислюватися, про такий важливий крок, як втрата цноти.

Втрата невинності — непросте питання. Нехай про це і не прийнято говорити вголос — нібито поганий тон. Всі говорять лише про можливі наслідки інтимних відносин, але ніхто навіть не думає говорити на тему того, коли і як краще всього розлучатися з невинністю. Не говорять і про те, чи варто взагалі прощатися з нею в підлітковому віці і ставитися Чи це до підлітковим проблемам. Зараз, до речі, все ще в моді зберігати цнотливість аж до заміжжя, до першої шлюбної ночі. Справа в тому, що для чоловіків, щось заборонене і недоторканне завжди більш цінно.

Тим не менш, в медицині, а саме в гінекології, вважається, що дівчина цілком готова до першої інтимної близькості, у вісімнадцять років, за умови, що менструація почалася у неї в дванадцять. А саме, від початку менструального циклу повинно пройти шість років. Це дійсно актуально, якщо дівчина не є азіаткою або «східної жінкою», у них все абсолютно по-іншому. Дівчата, які проживають у цих країнах, вважаються готовими до сексуального життя і дітородіння, як тільки у них пройде перша менструація. У нас же все більш гуманно. Тому, квапитися зовсім не варто — ти завжди встигнеш втратити свою невинність, а от назад її повернути, на жаль, вже не вийти. Хіба що хірургічним методом. Отже, питання коли — прояснене. Залишилися питання, як втрачати невинність і з ким?

Прощавай невинність

Якщо ти когось любиш і ви разом вже протягом досить довгого відрізка часу, твоїй молодій людині безсумнівно хочеться не простих поцілунків і обіймів, а чогось більшого. І ось ти все частіше думаєш, що пора б йому поступитися, подарувати те, чого йому так хочеться. Але перш ніж зробити цей крок, задумайся: а чого хочеться тобі? Особисто тобі зараз потрібен секс чи таки ні? Постався до цього питання серйозно, адже він дійсно дуже важливий.

Втратити свою невинність лише тому, що ти шкодуєш свого хлопця або хочеш його таким чином втримати поруч — просто нерозумно. Тим більше, в 99,9% випадків перший секс не приносить дівчині приємних відчуттів. Тільки біль і сором. Біль, тому, що перший секс — це боляче. Сором — тому, що це перший раз у твоєму житті і це щось дуже відверте. Навряд чи все складеться так, як мріялося.

Прощавай невинність

Залишається ще одне питання. Якщо ти хочеш сексу з одним партнером на все життя, чи стане саме цей молодий чоловік твоїм єдиним чоловіком? Не забувай, ти ще дуже молода, юна і навіть не підозрюєш, як в подальшому може скластися твоє життя. Не виключено, після сексу, відносини між вами — нехай досі, здавалося б, ідеальні, можуть сильно змінитися. Причому, немає гарантії, що зміняться вони в кращу сторону.

Якщо ж ти вже все для себе вирішила і впевнена, що абсолютно готова зробити цей крок на зустріч нової, іншого життя, підготуйся до нього разом з обранцем. По можливості, поговори з ним як можна відвертіше на цю тему. Цілком може бути, твій хлопець виявиться не готовий до таких відносин — в силу віку або інших причин. А може, ти помітиш, що інтимній близькості з тобою йому хочеться лише, щоб здаватися самому собі старший і досвідченіший, крутіше. Розкажи йому про всі свої побоювання і бажання.

Прощавай невинність

Головне, запам'ятай одне: тільки ти сама робиш цей вибір і важливо тільки те, чого хочеш саме ти!

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Статеве виховання займає важливе місце в педагогічному арсеналі батьків. Свою статеву приналежність малюк починає...
Вчені з Техаського Університету в Остіні вважають, що вік, коли підлітки отримують свій перший сексуальний досвід,...
Перший секс воістину може стати феєричним подією, але може виявитися і повним провалом. Головне, не варто робити те, про...
Жінки згодні буквально на все, щоб виглядати в очах чоловіка привабливо і сексуально. Але іноді те, що дівчина може...
Scroll To Top