Рекомендуємо прочитати

Спокуслива еротична білизна

article1399.jpg

Які предмети жіночого гардеробу здатні збуджувати чоловіка? Можливо, що міні-спідниці, обтягуючі шортики або короткі топи нададуть звабливий ефект на протилежну стать, проте найбільше збудження у чоловіків викликає, звичайно ж, нижня білизна. Жінка ніколи не покаже її простому смертному, тільки обраному чоловікові судилося побачити свою кохану в нижній білизні. Вважається, що вигляд жінки, яка демонструє еротичну білизну, збуджує чоловіка навіть більше, ніж її відвертий оголений вигляд.

Спокуслива еротична білизна: основні види


Психологами встановлено, що еротична нижня білизна може мати величезне значення в сексуальних відносинах. Це свого роду потужна зброя спокушання. Воістину, красива білизна перетворює жінку, робить її бажаною, сексуальною, розкутішою. Жіночу еротичну нижню білизну можна підрозділити на категорії і розглянути їх більш детально.

Трусики


Це одна з основних деталей спокусливо-еротичного наряду. Існує величезна різноманітність моделей, що відрізняються кроєм, кольорами і матеріалами, декоративними елементами. Слід зазначити, що найбільш універсальною моделлю вважаються сліп-трусики.

Панчохи


Визнані найсексуальнішим предметом жіночого гардеробу. Сьогодні ринок пропонує величезний вибір панчіх. Історично так склалося, що панчохи спочатку носили чоловіки, а з часом жінки привласнили цю симпатичну річ гардероба собі. Панчохи створені для того, щоб підкреслити красу ніжок дівчини і навіть дозволяють приховати деякі дефекти ніг і шкіри. Панчохи дозволяють жінці міняти свій образ і стиль докорінно - від безтурботного й веселого дівчиська до суворої ділової бізнес-леді.

Боді


Боді є дуже цікавою і постійно затребуваною еротичним білизною. Це свого роду симбіоз між трусиками, сексуальною маєчкою і бюстгальтером. Це нижня білизна зовні схоже на спільний купальник, але пронизаний сексуальністю і еротичністю.

У верхній частині боді має класичні жіночні риси або оформлений у спортивному стилі. У наряді першого варіанту явно виражений бюстгальтер, він робить акцент на грудях. У спортивному стилі верхня частина боді нагадує футболку з короткими або довгими рукавами, або відкриту маєчку на бретельках.

Підв'язки


Підв'язки - це дуже інтимний елемент вбрання жінки. Він не має важливе практичне застосування: не зігріває, не прикриває, не приховує, не коригує. Але він популярний і затребуваний завдяки тому, що додає жінці вельми еротичний вигляд. Оголена дівчина в підв'язках підкреслює свою чарівну наготу і пропонує себе як бажаний подарунок.

Пояс

Виявляється, пояс грає зовсім не малу роль в загальному еротичному вигляді жінки. Багато панянок люблять одягати панчохи і пояс. Це може бути основний елемент вбрання, також він може бути захований під довгу сукню з елегантним глибоким вирізом або ж під коротеньку спідницю.

Певні типи поясів відмінно підійдуть для романтичної вечері, які можуть закінчитися еротичною ніччю удвох. Між іншим, пояс з панчохами зовсім не обов'язково знімати під час сексу. Більш того, цей елемент гардеробу додасть сексуальності та пікантності жінці. Зазвичай гумки пояса можна регулювати по довжині, завдяки чому можна надягати панчохи різної довжини. Однак існують моделі і з нерегульованими гумками. Зазвичай вони поєднуються з панчохами тільки однієї довжини.

Пеньюар


Це дуже популярний еротичний наряд, придуманий в XIX столітті у Франції. Пеньюар - це красивий сексуальний халатик, прикрашений мереживами, стрічками і тд.

Крім вище згаданих предметів еротичного наряду, також застосовуються і корсети, і рукавички, і білизна з сітки, і т.д. Спеціальні та тематичні наряди для рольових ігор, супроводжувані численними декоративними елементами. Вони також зроблять вечір еротичним і незабутнім. Чоловік обов'язково оцінить це, адже еротичний наряд жінки - це відмінний спосіб урізноманітнити сексуальне життя.

Використовуйте еротичну білизну в якості хитромудрого прийому залучити бажаного чоловіка.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Scroll To Top