Рекомендуємо прочитати

Віртуальні гадання на гральних картах

article1831.jpg

Іноді, життя ставить складні завдання і ми хочемо зробити все максимально правильно, щоб потім не жалкувати. І якщо в деяких випадках нам вдається обходитися за допомогою власних знань і навичок, то іноді потрібно просто якось передбачити долю. Саме тоді ми починаємо звертатися до ворожінь. Якщо раніше для того щоб дізнатися свою долю, потрібно було йти до ворожки, то зараз ви завжди зможете скористатися віртуальними гаданнями на гральних катах. Такий спосіб пророкування долі є простим і швидким. Існує величезна кількість сайтів, тому ви завжди можете зайти на будь-який з них і почати гадання.

Чи правдиві віртуальні гадання на гральних картах?


Отже, що ж має на увазі під собою віртуальне гадання на гральних картах? По-суті, віртуальні гадання не надто відрізняються від реальних. Під час гадання вам також необхідно витягати з колоди карти в певній послідовності і чекати результату. У цій статті ми поговоримо про те, якими бувають віртуальні ворожіння і як краще гадати.

Вибір карт


Отже, гадання на гральних картах були відомі споконвіку. Існує безліч найрізноманітніших розкладів. Це і циганські розклади, і інші форми гадань. В інтернеті, ворожіння на картах розподіляються за категоріями. Є гадання, як на гральних картах, так і на картах Таро, на картах мадам Ленорман і багато інших. Тому, перш ніж почати гадати, підберіть для себе ті карти, які вам найбільше підходять. Так-так, саме підходять. Кожній людині легше і простіше розуміти певний вид карт. Тому перегляньте різні ворожіння і просто відчуйте, яким саме картами ви хочете поворожити на свою долю.

Вибір розкладу


Після того як ви визначилися з картами, наприклад, вирішили, що вони повинні бути гральними, починайте підбирати для себе розклад. Пам'ятайте про те, що розклади діляться в залежності від того, з якою метою ви збираєтеся ворожити. На багатьох сайтах розклади навіть розподілені по категоріях. Тому ви повинні точно знати, що хочете запитати у долі. Якщо вас цікавить загадковий молодий чоловік, якого ви вже бачите в який раз, а він все не знайомитися, тоді вам, природно, ідеально підійде любовний розклад. А от у випадку, коли очікується грошовий прибуток або ви не знаєте, чи варто вкладати свої фінанси в якусь справу, то потрібно скористатися розкладами на гроші і бізнес. Також, є розклади на взаємини з рідними і близькими, дружбу, удачу в справах і багато іншого. Тому вибирайте той, який вам подобається і підходить найбільше, і можете приступати до ворожіння.

Підготовка до ворожіння


Для того щоб ворожіння дійсно вийшло правдивим, ставитися до нього потрібно так само серйозно, як і до реального. Тому вам потрібно залишитися в тиші і повністю зосередиться на своєму питанні. Подумайте про нього, уявіть людину, якщо питання стосується когось з вашого оточення або ви ворожите на когось. І тільки коли відчуєте, що всі ваші думки зосереджені саме на питанні, починайте гадати. Ви можете підібрати як простий, так і складний розклад, в залежності від того, наскільки докладним повинен бути відповідь на ваше запитання. Чим більше карт буде необхідно для розшифровки — тим зрозуміліше і ясніше буде розшифровка.

Пам'ятайте про те, що ніякі розшифровки не можна сприймати буквально. Багатьох, наприклад, дуже лякає піковий туз, який, нібито означає смерть. Насправді, ця карта звичайно негативна, але вона дуже сильно міняє значення в залежності від питання і сусідніх карт. Наприклад, якщо ви питали про те, чи вийдуть відносини з якоюсь людиною, то туз піковий зовсім не обов'язково буде означати смерть коханого. Можливо, він символізує неможливість подальших відносин, кінець вашої старого життя і багато іншого. Так що ніколи не сприймайте все близько до серця і не розшифровуйте буквально. А ще пам'ятайте про те, що незважаючи на сказане картами, кожен з нас є господарем своєї долі і може все змінити.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Зовсім скоро в наших будинках запахне ялинової хвоєю, зелена красуня з'явиться у центрі кімнати, і ми впадемо в...
Кожен з нас бажає дізнатися, що ж його чекає в майбутньому, що з ним може статися і чого варто побоюватися. Але, на жаль,...
Scroll To Top