Рекомендуємо прочитати

Пояс вірності для чоловіків

article1618.jpg

Жінки все більше хочуть контролювати своїх чоловіків. І це їм вдається. Під контролем слабкої половини знаходиться і чоловіча гідність, що викликає у розсудливих людей негативні відгуки. Чоловікові дуже не пощастить, якщо він виявиться в цих кайданах. Навіть якщо це буде на вихідні або трохи довше. Як звичайно, жінці потрібна гарантія, що її обранець буде позбавлений сексуальної можливості на 100%. Уявіть, що людині потрібно носити на собі незручні пристосування. Зазвичай їх роблять із сталі, і добре, якщо вона буде нержавіючою.

Що б не говорили про гігієну цих пристосувань, можна запитати, як «це» все може бути гігієнічно? Цей пояс протягом протягом декількох днів не можна було зняти, з усіма звідси витікаючими наслідками. До того ж цей пояс пропонують промити зі шприца, водою через спеціальні отвори. Бридливим людям важко представити все це, а не те, що носити. При носінні такого пояса, це викликає депресію. Адже це не тільки недовіра, а відношення, як до раба. До того ж пояс вірності не можна носити більше визначеного терміну. Метал терся об шкіру, статевих органів і разом із забрудненням в цьому місці, це могло б викликати зараження крові та пошкодження зовнішніх статевих органів.

Важко сказати, наскільки необхідні ці приналежності? Коли жінка ставить питання ребром, у чоловіка майже немає вибору і потрібно визначитися. Але залишається ще шанс вирішити все полюбовно.

Якщо жінка хоче таким шляхом отримати гарантію, що чоловік їй вірний, а чоловік на все добровільно погоджується, то це тема з області «садомазохізму». Ситуації бувають різні, і у всіх є таємні пристрасті.

Пояс вірності сьогодні

Пояс вірності буває різних видів, і перш ніж зробити цю покупку, потрібно визначитися. Робиться це за взаємною згодою і щоб зберегти відносини доведеться викласти приблизно 150 доларів, а то й більше. Варто подумати, чи потрібно вам це? На ці гроші можна придбати що-небудь корисне. Ваш обранець буде тільки радий, що ви йому довіряєте, і в подальшому це добре відіб'ється на відносинах.

У наш час пояс вірності бквають в різних секс-шопах і використовують у садомазохістських іграх. В Індонезії в деяких масажних салонах масажистки за рекомендацією адміністрації носять пояси вірності, щоб відвідувачі зрозуміли, що в цьому салоні не надають інтимні послуги. Та й робляться пояси вірності, не як раніше з металу, а з більш гігієнічних і м'яких матеріалів.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Дізнаємося деякі вигадані факти, які досі використовують, для прогнозування розмірів того, що приховано....
Чоловіки часом здаються нам прибульцями з іншої планети. Не дарма ж кажуть, чоловіки з Марса, а жінки з Венери....
Досі вважаєте книгу найкращим подарунком? Тільки не 23-го лютого! У цей чоловіче свято чоловік буде чекати від вас одного...
Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Scroll To Top