Рекомендуємо прочитати

Поради, як відучитися лаятися матом

article2367.jpg

Звичка некультурно висловлюватись дуже негативно позначається на здоров'ї, духовності, успішності і долю людини, тому стає актуальним питання, як цього позбутися.

Щоб змінити цю звичку раз і назавжди потрібно:

1. Зрозуміти, заради чого?
Які б поради ви не почули і не дізналися, найперше, що необхідно, прийняти рішення, що вам точно необхідно позбутися від цієї звички, тому що ... чому? Ви повинні зрозуміти, яка причина або мета даної зміни. Для цього можна подивитися в корінь зла, дізнатися, звідки це взялося і для чого існує.

2. Почати зсередини.
Спочатку матюки можуть вилітати автоматично і не піддаватися вашому бажанню від них позбавитися, на перших порах це буде не просто контролювати. Але, ви можете контролювати свою думку. Прокидаючись зранку, подумки налаштуйте себе: сьогодні я буду мислити чистою мовою, культурним, різноманітним і красивим. Головне, потрібно перестати матюкатися у себе в розумі, стикаючись з думками про себе і про оточуючих вас людей і ситуації. Ваш внутрішній світ - це свого роду святе місце, де неприпустимо дозволити собі мат.

3. Контроль мови за допомогою заміни матюків на просту літературну мову.
Дуже часто, коли нічого сказати, хочеться просто матюкнутися, але потрібно постаратися в цей момент висловлюватися простою мовою, посилаючи "я - повідомляю", наприклад: мені це неприємно, я злюся з цього приводу, я роздратований і т.д.

4. Наповнювати себе правильними думками і промовою.
Безсумнівно, важливо те, в якому середовищі проживання ми знаходимося, складно правильно говорити, коли всі інші довкола не стежать за собою. Але ви можете менше дивитися негативні передачі, фільми, слухати негативні пісні, читати погані новини, книги, які можуть вас налаштувати на лайливі думки і, звичайно, менше спілкуватися з такими людьми, хоча б на початку, поки ви ще тільки починаєте звикати до нового мислення. І наповнюйте себе всім прекрасним, позитивним, розмовляйте з позитивними людьми, наприклад, з вчителями або привітним продавцем. Говоріть самі з собою в думках, намагаючись думати про своє життя ввічливо і спокійно.

5. Якщо ви віруюча людина чи ні, ви можете прочитати молитву "Отче наш" про себе всякий раз, коли ви почуєте лайку, хочете самі її сказати або ж все одно самі сказали.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Тебе ніколи не цікавило питання, як француженкам вдається зберігати таку обалдєнну форму (а стрункість французьких...
Scroll To Top