Рекомендуємо прочитати

Чи боляче дівчині займатися сексом в перший раз.

article2882.jpg

Перший сексуальний досвід, а точніше його можливість викликає у дівчат одночасно цікавість і страх. Адже цей процес просто кишить різноманітними міфами і легендами, які щільно переплутані з правдивими фактами про перший секс. Отримувати перший сексуальний досвід дівчата і юнаки починають у різному віці. Середнім віком для першого разу зазвичай постає відрізок між 17-21 роками. У такий період переживається перше кохання, і закінчується процес статевого дозрівання. Всі ці фактори роблять секс не тільки безпечним для здоров'я, але і корисним. Звичайно, необхідно підійти до цього з розумом, і розумінням всієї відповідальності і не забувати, про контрацепцію.

Отже ти прийняла рішення зробити цей крок. Головне, щоб це було саме твоє рішення, і не друзів, подруг або наполегливого хлопця. Дівчат найбільше турбує єдине питання: «Чи боляче дівчині займатися сексом в перший раз?». Саме на нього ми зараз і постараємося відповісти.

Як це?
Звичайно, як проходить сам процес, ти вже давно знаєш на теорії, прочитавши немало літератури, надивившись відео або з розповідей більш досвідчених подруг. Але у тебе досі залишається багато питань, на які ти зможеш відповісти, тільки зробивши цей відповідальний крок. Але є кілька нюансів, які слід враховувати, для того, що б твій перший досвід був вдалим. Адже від цього може залежати подальше ставлення до сексу.
Поспілкуватися на таку тему так само можна і з мамою, якщо у вас довірчі відносини, або проконсультуватися у лікаря. Повірте, ваше прохання не здасться неадекватним, і ви легко отримаєте необхідні відповіді.

І так найголовніше це твій стан. Ти повинна знаходитися в сильно збудженому стані, в іншому випадку процес дефлорації проходитиме важко через відсутність достатньої кількості природного мастила, і крім неприємних відчуттів, нічого іншого ти не відчуєш. Не варто поспішати і метушитися, тому постарайтеся провести все тоді, коли будете впевнені, що вам не завадять. Почніть з взаємних ласк, або як їх ще називають петтинга. Якщо ваш партнер більш досвідчений, нехай він проявить до вас більше уваги і ніжності, і не почне, поки ви не будете повністю до цього готові. Не бійтеся, якщо для цього знадобиться додатковий час. Так само партнер, маючи досвід повинен взяти відповідальність на себе за ваш перший раз. Не забувай про вдалому виборі секс-пози, головною умовою якою має стати повне розслаблення вашого тіла. Від можливості розслабитися і твоїх фізіологічних особливостей залежатиме ступінь неприємних відчуттів. Ваш партнер повинен розуміти, що від того чи боляче дівчині вперше, повинен прислухатися до її побажань і не поспішати, навіть при необхідності зупиниться і відкласти всі до наступного разу.

Відчуття.
Для початку нагадаємо, що являє собою сам процес дефлорації. Дефлорація, або втрата невинності - це розрив дівочої пліви, під час першого статевого акту. Розповіді про те, що цей процес супроводжується сильним болем і кров'ю не зовсім правдиві. Насправді якщо зробити все акуратно і правильно, то неприємностей буде мінімум. Бувають і виняткові випадки, коли пліва рветься сама собою при заняттях спортом, або можливо взагалі відсутня, як результат фізіологічного дефекту. Тому часто жінки взагалі не відчувають ніяких негативних відчуттів коли займаються сексом в перший раз. І на питання, чи боляче було дівчині займатися сексом в перший раз, відповідають твердим "ні". Не виключені випадки, коли пліва при першому статевому акті просто розтягується, і дівчина може позбутися невинності вже після другого разу.

Де краще це зробити?
У своїх мріях більшість дівчат малює собі романтичні картини першої ночі з коханим, де часто присутні велике ліжко, шампанське, пелюстки троянд, свічки та інша романтика. Але в житті таке буває рідко, і перший секс постає для юної особи повним розчаруванням. Тому, плануючи зробити це, потурбуйтеся з партнером про місце, де відбудеться такий бажаний секс. Краще всього якщо у вашому розпорядженні буде окрема квартира, причому з повною гарантією, що протягом усього дня, чи ночі вас ніхто не потурбує. Важливо, що б там був теплий душ, і зручна постіль, і все що може вам знадобитися, включаючи рушники і чиста білизна. Експериментувати з позами та місцями в перший раз не варто. Обмежтеся варіаціями місіонерської пози і теплим ліжком.

Не варто позбавлятися невинності у воді, особливо якщо це природні водойми, або звичайна ванна. Звичайно, вода допоможе вам розслабитися, і зняти деякі больові відчуття, але в теж час виникає вимивання природного мастила, і можливість занесення інфекції.

Коли слід починати статеве життя?
Якщо опустити морально етичні аспекти цього питання, то застереження залишаються тільки ті, які ґрунтуються на фізіологічних аспектах. У дівчат статева зрілість настає ближче до 18-21 років, тоді повністю формується дівоча пліва і стінки піхви. У цей період пліва легко піддається розтягуванню, постає еластичною, і рветься без особливих больових відчуттів. Такий період триває до 26 років. Після цього віку пліва стає менш еластичною, і розлучитися з невинністю, наприклад, в 30 років, буде набагато складніше, ніж у 20. Більш ранній перший раз, так само може супроводжуватися додатковими больовими відчуттями.

Ще одним привабливим фактом, що б не сильно поспішати є результати досліджень проведених серед жінок різного віку. Так, представниці прекрасної статі, у яких статеве життя почалося в 16 років і раніше, то відчули свій перший оргазм, тільки після 5-6 років регулярного статевого життя, в той час, коли ті, хто позбувся незайманості в 18-25 років, відчули найвищу ступінь насолоди вже через 1,5-2 роки.

Коли, з ким і як провести свою першу ніч - вирішувати тільки вам, головне правило не поспішати, бути до всього готовою і зробити це дійсно з люблячим і розуміючим вас хлопцем. Адже навряд ви хочете отримати негативне враження.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Жіноче лібідо може залежати як від спадковості, так і від виховання і життєвого досвіду. Сексуальний потяг, не...
Перш, ніж оприлюднювати всі нижче наведене, попереджаємо: захиститися від «делікатних» хвороб і небажаної вагітності...
Багато дівчат роблять мінет своєму коханому чоловіку, тим самим доводячи, наскільки він їм близький. Інші ж навпаки -...
Багатьох людей цікавить питання, від чого залежить тривалість статевого контакту. Тривалість статевого акту залежить...
Scroll To Top